Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnál (vendégségben)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnál (vendégségben) illik nagyvécére menni?

Figyelt kérdés
Suli után a barátoméknál találkoztunk, és bemutatott a szüleinek, egész délutános beszélgetés... Sajnos időközben engem elkezdett ingerelni a nagydolog, amit amolyan "pisiszünetben" megpróbálram titokban elintézni. Sajnos a széklet után kénytelen voltam sok vécépapírt elhasználni és többszöri lehúzásra sem ment le a cucc. Végül lehajtottam a fedelét, és a barátomtól kértem segítséget. Nagyon cikinek éreztem. 20L
2019. febr. 18. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell, hát menni kell. Ez már csak így van. Viszont ha eldugítottad a klotyót, az gáz.
2019. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szar a klotyójuk 😂😂😂Ez Szarügy.De nemkell ezen agyalni,szard le oszt ennyi.Mindenkivel megeshet.
2019. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a különbség a wc és a temető között? Semmi. Ha menni kell, hát menni kell. Nincs ebben semmi gáz, előfordul. De legközelebb találd fel magad.
2019. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Fú, de kéne egy ilyen szemérmetlen csaj. :D Én elvennélek ezután az fix :D
2019. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem olyan ciki, mint beszarni.
2019. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi 🙂

Nalam olyan eset volt hogy a wc tartaly nem öblitett beragadt benne vmi

es csak lassan csobogott a viz

ami meg se mozgatott semmit😂

szetkellett szedni a tartalyt😂

kakaszag volt es feltem is h nalam romlott el es nem tudnak miattam wcre menni😂

2019. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem ciki, csodálom, akik megcsinálják. Én tudom tartani.
2019. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kicsit megnyugodtam.
2019. febr. 18. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez egy olyan dolog hogy mindenki tudja hogy a másik is csinálja csak nem beszélnek róla egymás közt. Nyilván a barátod is tudja hogy szoktál. Kértél segítséget, megoldottátok. Kínos de.nem a vilagvége, néhány hónap múlva együtt fogtok nevetni rajta.
2019. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jobb, mint ha visszatartanád, már ha egyáltalán vissza tudod. De a veszély fennáll, hogy véletlenül kiszabadul a lukszusz.

Ezért kultúr ember nem tartja vissza, hanem elintézi.Ami történt, baleset, nem rajtad múlt.

Ha tudom, hogy társaságba, színházba megyek, eleve úgy étkezem, hogy lehetőleg erre ne kényszerüljek.

2020. febr. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!