Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiaknak vendégségben ülve...

Férfiaknak vendégségben ülve vagy állva illik pisilni?

Figyelt kérdés

Vendégség alatt azt értem hogy más házában egy havernál vagy valakinél.

Csak értelmes válaszokat írjatok kérlek.

Előre is köszi.



2017. aug. 26. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Úgy pisilsz, ahogy akarsz, csak ne hugyozd körbe a deszkát, és ne hagyd felhajtva, ha le volt hajtva előtte.
2017. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Be van kamerazva a wc vagy miert kerded?
2017. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szabály rá, de nálunk, aki körbepisili a wc-t fizet 5 frankot (150 ft) ;)

Mikor vendégek jönnek, általában már második nap tisztán hagyják.

2017. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, és igen, behajtom rajtuk.


Azóta van ez, mióta az idióta mostohaöcsémtől olyan húgyúti fertőzést szedtem össze, hogy egy hétig vért pisiltem.

2017. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
A lényeg, hogy ne pisilj le semmit. Szerintem ez állva nem igazán kivitelezhető, nem is a célzás miatt, de olyan magasról kifröcsköl a deszkára, a wc köré is. És ki szeretne más pisijébe beleülni vagy beleállni?? Szóval szerintem állva csak piszoárba illik pisilni, máshol ülve.
2017. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat és 3as ez rohadt jó ötlet és igazad van higéniai okokból tényleg jobb lehet ülve :D


Amúgy az ötlet a Halálos Iramban 1ből jött és elgondolkoztam mit válszolnék és nem hagyott nyugodni. :DDD

2017. aug. 26. 18:54
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos hogy minden csepp a megfelelő helyre kerülj, akkor ülve.
2017. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
#4 Nagyon sajnálom, hogy ilyen durva (már már halálos) betegséget kaptál el, hogy vért pisiltál, mert akkor kő keményen befertőződött a veséd is, csoda, hogy nem ált le vagy nem kaptál meddőséget az ilyen húgyúti fertőzésektől, mert a fertőzések ráterjedhetnek a prosztatára is, meg minden másra, de azért kérlek ilyeneket többet ne írj le, hogy a fertőzés miatt véreset pisiltál :S
2017. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Én otthon ülve pisilek,mert állva rengeteg kicsi apró visszafröcskölődés van,és szép lassan körbe a csempe is cseppnyomos lesz,és ez gusztustalan igénytelen,akár fertőző meg büdös is lehet.

Vendégségben igazából illene vigyázni más WC-jére is,de én amikor nagy ritkán vendégségben vagyok,állva pisilek,úgy gondolom,hogy ettől nem lesz nagy baj higiénikailag.Majd a tulaj kitakarítja úgy is.Viszont a a fedelet lehajtom,hacsak nem valami hobó havernál piálunk.

2017. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem házigazdaként mindegy, csak ha állva pisil, akkor nagyon ügyeljen rá, hogy jól célozzon, ha meg vannak itt-ott cseppek, azt törölje le rendesen.
2017. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!