Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex vagy a ferj?

Figyelt kérdés
Tini koromban volt egy srac, nahat vele vesztettem el szuzessegem. Eggyutt voltunk ugy kb 2 evet en akkor 15 o pedig 26,nagy volt a szerelem de szakitottunk es mindketten mas uton folytattuk. Mivel sok ismerosunk kozos talalkoztunk egy egy buliba de csak koszontunk egymasnak es annyi. Ezelott 5 evvel tortent valami azota meg koszonni sem koszontunk egymasnak. Na de idokozben ferjhez mentem (most 30), szeretem a ferjem de nem ugy mint ot. Par honapja egy bulin felbukkant ujra az ex, 5 ev nem beszeles utan,beszelgettunk egy keveset. Ismeri jol a ferjem es tudja, hogy gondok vannak a hazassagomban. A buli utan ram irt ugy 1szer 2hetben, azutan kezdtek szaporodni a beszelgetesek, most napi szinten beszelunk. O nagyon sokszor elmondja, hogy var ram ha elvalnek es, hogy azota is szeret. Nagyon felkavart es az igazsag az az, hogy bennem is fellobbantak az erzesek. Valason gondolkodom mar eleg reg ota de valahogy menteni szerettem volna a hazassagom, de most miota ujra felbukkant az ex nem tudok donteni. Mennek is es maradnak is :(

#vallás #házasság #felnott kapcsolat
2019. febr. 19. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha eddig is menthetetlen volt a házasságod, akkor el kell válni, az extől függetlenül. Ha jól értrm, ő nem a kapcsolat megromlásának oka, csak egy katalizátor.


Ha úgy látod, nem tudsz a férjeddel maradni, add be a válást.

Ennyi év után meg lehet próbálni az exxel, azóta sokat változtatok, lehet, hogy most működni fog.


Egyszer élsz! :)

2019. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Majd rájössz,hogy el kell válnod.Most még nem tudod,bizonytalan vagy,addig meg kár erőltetni.
2019. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem az ex az oka annak, hogy a valason gondolkodtam.
2019. febr. 19. 08:50
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Pont ezért lenne jobb elválni, mint húzni egymás idejét. Ha már a váláson gondolkozol (az extől függetlenül), akkor jobb elválni.
2019. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lennél egy kapcsolatfüggő, alja véglény, akkor már kiléptél volna az alapból szar házasságodból és egy darabig egyedül lennél, mielőtt eldöntöd mi a fenét akarsz. Ugorj át az egyik fszról a másikra nyugodtan, de hosszútávon csak ártani fogsz vele magadnak.
2019. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Extől független rég elváltam volna. Amúgy, ne szövögess ilyen naiv álmokat a másikkal se, nem örökkön örökkét akar most se.
2019. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!