Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom orvosi egyetemre jár....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom orvosi egyetemre jár. Soha nincs ideje rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem még 1 évem van a középiskolából, utána megyek egyetemre én is és ha minden jól megy összeköltözünk. De az kegyetlen ami most van...egész évben soha nincs ideje rám, mert mindig tanul...ezt hosszú távon nem tudom meddig lehet bírni. 2 éve együtt vagyunk, 1 év múlva lehet összeköltözünk, de akkor is ez lesz?! Nagyon nehéz elfogadni hogy majdnem egész nap az egyetemen van, ha nem ott van tanul, és még vakációkban sincs ideje rám mert vagy tanul, vagy praktikázik. Az egész életem erről fog szólni?! Mikor dolgozni fog is ez lesz...majdnem napi 24 óra munka... mit tennétek a helyemben?:/

18L



2018. okt. 27. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha szeretném elfogadnám. Egyébként meg te is tanulj keményen és akkor nem fogsz ennyit agyalni!
2018. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Az orvosi egyetem az egyik legnehezebb, ha nem a legnehezebb. Vagy elfogadod, vagy megszoksz.

Miutan teljesen vegez, attol fugg, milyen orvos lesz. Egy borgyogyasznak pl. nyugalmasabb az idobeosztasa, mint egy szulesz nogyogyasznak.

2018. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász szeretne lenni,szóval a nyugodt élet gondolata már régen elúszott...
2018. okt. 27. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Olyat kell keresni, akivel hasonlóan vélekedtek egy párkapcsolatot illetően.
2018. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy veled szeretné leelni az életét, miert venné komolyan a kapcsolatot ilyen fiatalon, a hivatása viszont egy életre szól. Szerintem keress mást.
2018. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Készülj föl rá, hogy ha dolgozni fog, ugyanúgy nem lesz rád ideje.

A kezdő orvost (akinek még nincs szakvizsgája) gyakorlatilag csicskáztatják: ő ügyel a legtöbbet és a legrosszabbkor. Egyszer beszélgettem egy frissen szakvizsgázott belgyógyásszal. Az egyetem után 5 év múlva szerezhette meg ezt a szakvizsgát. Addig MINDEN KARÁCSONYÁT A KÓRHÁZBAN TÖLTÖTTE. Utána már csak azért nem, mert talált egy rendelőintézeti állást, ahol nincs ügyelet. :DDDD

Kórházi orvosnak lenni gyakorlatilag egy életforma. Vagy el tudod ezt fogadni, vagy jobb, ha békességben szétváltok.

2018. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Plusz még féltékeny is leszel majd a női páciensekre. Szerintem az már most látszik, hogy nem közös a jövőképetek.
2018. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos ez halott kapcsolat.
2018. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dq ***** válasza:
78%

WTF miért lenne halott kapcsolat?

Az orvosoknak is lehet kapcsolatuk.

2018. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen az orvosi. Elfogadod vagy tovább lépsz. Nem véletlenül járnak inkább egymással az orvosisok
2018. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!