Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új barátnő, akinek az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új barátnő, akinek az egyik legjobb barátja fiú. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit,az a probléma áll fenn,hogy nemrég 2-3 hónapja lett egy új barátnőm,akinek az egyik legjobb barátja egy fiú.kb 6-7 éve szoros a viszonyuk,naponta beszélgetnek messengeren(a srác most más városba tanul)mindent megosztanak egymàssal.


Na most a problémám azzal van,hogy nagyon félek,hogy nehogy a távoli jövőben baj legyen ebből a kapcsolatból.folyton emészt a tudat,hogy nem csak én vagyok az egyetlen férfi az életében. Mit tegyek szerintetek? Nem akarok ilyen hülye féltékenységből ügyet csinálni,de az érzelmek jönnek...Barátnőmmel nyilván megbeszéltük,nem is várom el tőle hogy megszüntesse vele a kapcsolatot, de engem kezd felemészteni a dolog. 21 vagyok



2018. dec. 24. 01:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem vardd le a csávót is úgyis meleg és akkor nem lesz vele több gondod;)
2018. dec. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Fair enough
2018. dec. 24. 01:10
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
Én nem kezdek ilyen nővel. Legyél olyan, mint én, Te se kezdj.
2018. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Ezt a saját fejedben kell lerendezned. Most azt várnád tőle, hogy egy pár hónapos kapcsolatért dobjon el egy évek óta tartó barátságot, mert az aktuális pasija féltékeny meg előre fél nem létező dolgoktól? Ha akartak volna valamit egymástól, szerinted nem lennének egy pár?

Persze, te nem várod el, hogy megszüntessék a kapcsolatot, de mégis te akarsz lenni "az egyetlen férfi az életében". Amíg nem látod be, hogy ő nem egy "férfi", hanem egy "barát", addig nem lehet neked segíteni. Az alaptalan féltékenység pedig gyakran odáig vezet, hogy kirakják a féltékeny fél szűrét...

2018. dec. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Jelenleg megoldást keresek,ezért fordultam hozzátok. Véleményem szerint nem létezik SZOROS fiú-lány barátság, és igen ,eléggé aggasztó a dolog hosszútávra nézve. A problémát legkönnyeb megelőzni.
2018. dec. 24. 01:20
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
"Véleményem szerint nem létezik SZOROS fiú-lány barátság" Létezik olyan közegben, ahol emberszámba veszi egymást a két nem.
2018. dec. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az elvileg helyes válasz erre, hogy addig ne kezdj kapcsolatot, amíg ilyen alacsony az önbizalmad. Gyakorlatilag nehéz ügy, mert a kapcsolatokban éppenhogy sokat fejlődsz.
2018. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
24%

Én alapból nem kezdenék ilyen nővel. Lehet bármit mondani, nincs simán barátság férfi és nő között.

Gondolj bele, bármikor ha a kapcsolatotok során kisebb nagyobb viták lesznek, ott lesz neki az a pasi és bármikor félreléphet, ha épp olyan érzelmi állapotban van.


Ha annyira szeretei miért nem vele van kapcsolatban? Én valahogy sose tudnék komolyban gondolkodni egy ilyen nővel.

2018. dec. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nincs kevés önbizalmam amúgy,nem ez az első kapcsolatom. Csupán félek hogy elveszítem,nagxon szeretem.
2018. dec. 24. 01:39
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
Hallgass a #8-ra.
2018. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!