Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom (fiú) gondol arra, hogy milyen lenne, ha lefeküdnénk?

Figyelt kérdés
Legjobb barátomnál voltam. Egyedül volt otthon. Segített nekem a leckéknél. Az ágyán ültünk egymás mellett és én megsimogattam a karját.És hátradőltem az ágyon. És azt éreztem, hogy arra gondol, miközben néz.

2019. jan. 3. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Erősen kellett koncentrálnom, hogy beférkőzzek a tudatába, de sikerült és igen, arra gondolt...
2019. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Érzed mások gondolatait? Amúgy tuti, hogy gondolt már rá.
2019. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Én nem hiszek fiú-lány barátságba amúgy sem. Mert egyik fél úgy is mindig többet akar mint a másik.

És ha ott vagy egy fiúnál és elterülsz az ágyán, meg még simogatod is, amit nem is értem, hogy minek kell(?), ha a barátnőm lennél és más fiút simogatnál, repülnél.

Szóval igen, tuti eljátszott már a gondolatával, hogy milyen lenne, ha ott vonaglanál rajta.

2019. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: nincs barátom.
2019. jan. 4. 00:23
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Tök mindegy, a kérdésedre válaszoltam. Tuti hogy eljátszott már a gondolatával. Csak a kérdés, hogy te mit akarsz? Hogy meg is történjen? Mert nagy valószínűséggel vége lesz a barátságotoknak ez miatt.
2019. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Férfi, és nő között nincs barátság. Ezt ne hidd el senkinek.

Megsimogattad, és elterültél az ágyán. Csak sajnálni tudom szegény gyereket, mert ez egyértelmű jelzés volt, hogy szexet akarsz vele. Csak ő nem vette a lapot, te meg csak vártad a sült galambot, ahelyett, hogy tettél volna érte valamit...

Még semmi nincs veszve, legközelebb húzd magadhoz. Egy gyenge szellő is elég lesz, ami rád segíti...

2019. jan. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Én belenyaltam volna a kelyhedbe ezután.
2019. jan. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Ha nem vagy csúnya, akkor tuti gondol rá!


Nemnagyon van férfi nő barátság, max ha már sok éve tart valami miatt (közös barátok, munkahelyi haverság). Ha ennél frissebb, ott egyik mindig akar többet, max nem feltűnő, mert félénk, óvatosan akar közeledni.

2019. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legjözelebb ne csak a kezét simogasd, és megtudod!
2019. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Van férfi és nő között barátság! 17 éves korom óta létezik a férfi aki akkor velem egy idős volt. Most 34 éves vagyok. Konkrétan a mi a baratsagunk úgy alakult ki hogy bajba került akkor mellette álltam később én kerültem bajba ő állt mellém. Valószínű ez az egyetlen oka volt annál hogy maradt ez a barátság mert senkire akkor éppen nem számíthatott ő sem és később én sem. Egy középiskolába jártunk onnan az ismeretség.

Hálásak vagyunk egymásnak mindkét oldalról nagy tettek történtek! Igaz félévente egyszer találkozunk a családomnal páromnal és beszélgetünk nevetünk és utána mindenki a maga útjára megy. Valószínű egyébként nem lett volna köztünk soha semmilyen barátság ha nem alakult volna ki egy olyan szitu ahol segítségre volt szüksége mindkettonknek! De mi nem felejtjük el így tiszteletből emberi szeretetből maradt fent ez a kapcsolat.

2019. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!