Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ha a nőm folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha a nőm folyton a fejem fölött dönt engem érintő kérdésekben is a megkérdezésem nélkül? Én azt hinném, hogy nem tekint férfinek és szakítani kell vele, de nyitott vagyok más javaslatokra is.

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 11:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám, nem szeretem ha a másik "csak jót akar nekem".
2019. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Nekem is ilyen gondom van főleg ha felettem a velem való megbeszélés és a velem való egyeztetés nélkül, ráadásul a helyzetről való tájékoztatás nélkül is teszi.

Azért ez más mikor egy ötlet van amit megoszt, megbeszél velem.

2019. febr. 22. 17:13
 13/20 anonim ***** válasza:

Ez a nő csökönyös, önfejű, öntörvényű. Ön dönt mindenről, mert csak az ő nézete a helyes. Ha valamit eltol, akkor Te vagy a hibás.

Így akarsz leélni egy életet?

F.

2019. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Lehet tenni valamit?
2019. febr. 22. 22:16
 15/20 anonim ***** válasza:

Megbeszélni, hogy kit mi bánt és hajlandó-e a másik igényeihez úgy-ahogy alkalmazkodni anélkül, hogy idővel ezt felhánytorgatná a másiknak. Mindezt kiabálások nélkül, mert különben semmiben sem fog egyikőtök sem engedni.

Ha nem sikerül, akkor költözzetek külön.

Lehetetlenség, hogy két ember közül az egyik önkényesen dönt, a másik pedig kényszerítve van a rábólintásra.

F.

2019. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
És ha verem, az nem segít?
2019. febr. 23. 11:08
 17/20 anonim ***** válasza:

Ugyan, ugyan! Ne légy állat! Feljelent aztán fizethetsz. Ha nem tudtok megegyezni, szépen váljatok el. Veréssel semmi jót nem érsz el. Vegyétek tudomásul (ha nem tudtok dűlőre jutni szép szerivel), hogy nem illetek egymáshoz.

Légy észnél!

2019. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem illünk össze. Eleve csak a szex tart össze minket, annak is a keményebb válfaja.
2019. febr. 23. 17:19
 19/20 anonim ***** válasza:
Megbeszéltétek már, hogy ez téged idegesít, és álljon le vele? Ha nem, megér egy próbát. Lehet, hogy neki fel sem tűnik, hogy mennyire anyáskodik feletted ilyenkor, és tényleg azt látja, hogy csak a te érdekedet nézi. Ha ezek után sem áll le, akkor viszont a szakítás az értelmes megoldás.
2019. febr. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

sokszor. de ez olyasmi nála mint egy szokás. nem tud tőle szabadulni.

meg van egy másik furcsaság. ha odafigyel s egy darabig nem csinálja akkor csinál valami más jellegű szemétséget.

mint amikor a dohányos ha leszokik a cigiről, elhízik.

2019. febr. 24. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!