Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy megcsal a pasim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megcsal a pasim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. A pasim az elejétől hangoztatta, hogy inkább szakítana, mint hogy megcsalna.

Mostanában viszont rengetegszer van, hogy nem alszik otthon(nem élünk együtt).

Elmondása szerint idegesítik a szülei, és sokszor a haverjánál alszik. A karácsonyt is a haverja szüleinél töltötte.

Vagy sokszor van, hogy délelőttre tudna tenni egy programot, de nem, akkorra tesz, amikor mi tudnánk találkozni(délutánra), és ha megkérem, hogy intézze el délelőtt velem beszél csúnyán hogy hercegnőnek képzelem magam hogy miattam borít minden programot.

Ha szóvá teszem ami zavar akkor hisztizik pasi létére és nem szól hozzám meg közli hogy most fejezzem be.

Teljesen más a munkabeosztásunk, és míg én azon vagyok, hogy összehangoljam, ő nem. Ha felhozom, hogy úgy érzem nem szeret olyanokat mondd, hogy fejezzem mar be ezt meg hogy elrontom mindenki kedvét és így nincs kedve semmihez és én egy negatív ember vagyok.

Most is hiányzott, és inkább a haverjával programozik mint velem, szóvá tettem és közölte hogy én egy negatív ember vagyok.

Tényleg velem van a baj?

Munkából viszont 0-24-ben írogat nekem facebookon meg azt lesi mikor vagyok fent.


2019. febr. 23. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyanús, nekem pláne ez a karácsonyi dolog... karácsonykor nem "pofátlankodunk be" haver szüleihez, ennek semmi értelme...


Igazából két opciód van szerintem: vagy utánanézel annak, mit csinál, vagy hagyod a fenébe. Igazából, ahogy beszél veled meg bánik veled, ok már a szakításra önmagában.


30N

2019. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence_ ***** válasza:

Teljesen mind1 miért csinálja.

Magad miatt változtass, ha neked rossz akkor lépj, ha érdekli, hogy miért léptél, akkor majd megkérdezi, hogy neked mi esne jól, miért tetted.

Akkor elmondhatod neki és figyelni is fog rád mert ő kérdezte. Most csak mondod neki úgy, hogy őt nem érdekli.

2019. febr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!