Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élek egy alkoholistával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élek egy alkoholistával. Apróság történt, de nem tudom, hogyan kezelni? Észhez térítene valaki?

Figyelt kérdés
van egy kislányom is,nem ó az apuka,elváltam,43 éves nő vagyok,aki eltartja magát,dolgozik és diplomás( csak a továbbiak miatt írom ezt) Találkoztam egy férfivel,akit szó szerint a kocsmából szedtem ki,vagyis miattam már nem jár oda.Mindennap iszik,de nem durva,dolgozik,és amúgy mindenben meg tudunk egyezni.Most szerintem az ital hatása miatt egy megrendelőjének,ahol 2 hete dolgozik( kőműves)küldött egy családi eseményünkről egy fotót sms be.Én pedig megkérdeztem,hogy miért? nem tudta.Ez egy nő akinek küldte.Nem vagyok féltékeny,vagyis nem olyan jellegűek ezek az érzések,inkább a nem értem miért? kategória.Számomra ez nem normális dolog,hogy valakinek dolgozok kőműves munkát és elküldöm,hogy mit csinálok hétvégén. Rosszul látom? mi köze egy vad idegennek ahhoz hogy mi mit csinálunk? ...
2019. febr. 24. 16:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kerdezo,mi tortent azota?

Kiderult valami,egyutt vagytok még?

2019. máj. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2019. jún. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi történhetett? A gyereke apja nem bírta elviselni. Ezután összeszedett egy jól kereső kőművest a pubból. " a kocsmából szedtem ki" A kőműves sem bírta elviselni. Ismét járhat a pubokba, hogy összeszedjen valakit akiben van anyagi potenciál.
2019. jún. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Visszaolvastam a válaszokat és köszönöm aki együttérzésből írta,és nem lealázott. Kiderült,hogy semmi nem történt...azóta már jobban megismertem,meg ő is engem.Sajnos az alkohol még itt van,és ő is. Még nem tudtam elengedni....
2019. nov. 9. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!