Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám befejezni a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám befejezni a sok beteges féltékenységet?

Figyelt kérdés

L22.


A barátom külföldre ment dolgozni 20 napra, általában együtt szoktunk menni, de én most nem tudtam menni. Ott egy nyaraló szerű házban laknak, kb 15-en, mindenki fiatal, fiúk lányok egyaránt. Csak csütörtök péntek szombat vasárnap szoktak dolgozni, kb 12 óràt egy nap. Munka után mindig kiülnek a folyósóra röhögcsélni, füvezni stb. Engem ez nagyon idegesít, mert a munka miatt egésznap alig beszélünk, és miután hazamegy, ahelyett hogy tudnánk beszélni ő már siet is, hogy a többiekkel legyen, olyankor szó nélkül eltűnik, majd kb egy óra múlva válaszol az üzeneteimre jól beállva, csúfságolva velem. Már mondtam neki, hogy idegesít, hogy mindig hanyagol engem de nem érti meg. Amióta ott van minden nap veszekedtünk, 2x hazudott is, hogy lefekszik, közben meg füvezett a többiekkel, de rájöttem. Szóval tudom, hogy nem helyes, hogy így féltékenykedek, de zavar, hogy nem szán rám időt. Amikor szabad napja is van, akkor sem beszélünk többet, mert mindig csinálnak valamit. Több a szórakozás mint a munka, és ez nagyon ki tud készíteni, főleg, hogy a lányok is szépek. Mit tudnék tenni?


2019. febr. 24. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Teljesen más igényeitek vannak, te szereted őt, ő pedig a leírtak alapján nem igazán.

Itt én nem azon aggódnék, hogy milyen lányok vannak körülötte, mert az a kisebbik gond. Ha szerelmes lenne beléd, a világ legszebb nője is lakhatna vele egy fedél alatt, akkor sem érdekelné.

2019. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó, lehet kicsit túloztam.. mikor munkában szüneten van szokott írni, kb 2 óránként egy 15-percet tudunk beszélgetni, de az édeskevés. Illetve nem tudom, tényleg, hogy szeret-e vagy sem, mert tényleg tett olyan dolgokat, amiket ha nem szeretne nem tett volna meg. Csak amióta ott van tényleg úgy érzem, hogy az ottani léte fontosabb, mint az hogy velem is törődjön egy kicsit. Nyilván bennem is van hiba mert én állandóan igénylem a figyelmet:( szóval nem tudom mit tudnék tenni
2019. febr. 24. 21:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem lakunk együtt.. távkapcsolatban vagyunk jelenleg (laktunk együtt is).. ő külön városban lakik
2019. febr. 24. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy héten 3 nap nem dolgozik, és akkor valóban 2 óránként 15 percet beszéltek, akkor tényleg nem értem, mi a probléma, mennyivel több időt kellene rádszánni. Mi egy nap egyszer beszélünk, lehet, hogy nem negyed órát, de fél óránál biztos nem többet.

Azt írod, több a szórakozás, mint a munka. Ha 48 órát dolgozik egy héten, az több, mint amit itthon dolgozik a legtöbb ember (40 óra).

Ráadásul a 20 napnak nagyon hamar vége lesz, nem egy folyamatos távollétről van szó.

2019. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen több, mert az a nagyjából 40 óra amit dolgozik egy héten azt szinte egyhuzamban dolgozza le, és emellett nem olyan megeröltető, és miután onnan hazamegy, 1-2-3 órát még bőven elszórakozik, majd másnap munka előt 1-2 órával felkel, ami pont arra elég hogy összeszedje magát. És amikor meg szabadnapja van, akkor sem beszélünk többet.. mert mennek ide oda
2019. febr. 24. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És mit vársz el tőle pontosan? Hogy kétóránként fél órát beszéljetek? Vagy óránként negyed órát? Erőltesd meg magad és hagyd egy kicsit élni, ezzel megfojtod és menekülőre fogja fogni a dolgot egy idő után.
2019. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a leirasod alapjan tul sokat varsz el. Vegyel vissza vagy megfojtod. En mikor fuztem egy csajt, napi 4 orakat dumcsiztunk, aztan ezt varta el minden nap. Nem birtam, melo mellett foleg (a csajszi nem dolgozott lol), ugyhogy dobbantottam. Ezt ember nem birja, sajnalom, keressetek egy arany kozeputat, es sok sikert. A bulizos kornyezetben levo parodra valo feltekenyseg amugy normalis reakcio (szerintem, az allandoan az “ahol feltekenyseg van az mar regen rossz”-t ismetlokkel ellentetben), de ne hagyd hogy megmergezzen. Viszont, labtorlo se legyel, ha besokallsz az ilyen szxrsagaibol - ne maradj vele csak a megszokottsag miatt. Udv.
2019. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én teljesen megértem a helyzeted, bár a tiéd nehezebb. Két hétig kb. betegesen féltékeny voltam, fogytam 8 kilót is, pedig igazából nem adott okot arra a párom, hogy az legyek. Én gyártottam a beteges képeket a fejemben, hogy biztosan a munkahelyén a csajjal ebédel, beszél stb. El kell engedni ezeket a dolgokat, még akkor is, ha nehéz. 20 nap tényleg nem a világ vége, simán kibírható, de én elbeszélgetnék vele ha hazajön, természetesen nyugodtan, nem kikérve magadnak a dolgokat. Oszd meg vele a félelmeid, a kommunikáció mindennek az alapja. Ha mégsem működik a dolog szakíts vele, mindennek a vége egy új dolog kezdete. :)


22 / L

2019. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!