Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is hasonló érzésetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is hasonló érzésetek lenne?

Figyelt kérdés
Tegnap egyedül voltam otthon, barátomnak volt egy kis elintéznivalója, majd amikor haza ért, mondja hogy a szomszéd megállította és elkezdett vele cirkuszolni, hogy miért áll autóval félig a füvön. Megjegyzem 5 percre ugrott haza, tudom, hogy nem szabad úgy állni, de nem is ez a lényeg... Kérdeztem, hogy mit reagált. Erre azt mondja hogy hát mondtam azért, mert elöl nem találtam helyet, stb. Nem tudom, nekem olyan nyámnyilának tűnt ez a válasz, nekem elkezdett volna okoskodni a szomszéd, elküldöm a jófenébe, hogy nem az apám, semmi köze ahhoz, hogy mit csinálok, ne akarjon nevelgetni. Ha megbüntet a rendőr az az én bajom. Amúgy meg kirakja a folyosóra a szemetét... tuti elküldtem volna az anyjába, hogy legközelebb még egyszer kint hagyja a közös folyosón, kiszórom az ajtaja elé, ha itt fog okoskodni. Mondtam a barátomnak, hogy semmi oka nincs magyarázkodnia ennek a majomnak, de hogy ő nem szeret konfliktusba kerülni... Nekem inkább meg úgy tűnt, hogy nem mer kiállni magáért. Mit gondoltok erről az esetről?

2019. febr. 25. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem.nehéz kitalálni, hogy ki hordja nálatok a nadrágot..:D


29F

2019. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Neki ilyen a személyisége, nincs ebben semmi különös. Attól, hogy valaki nem úgy reagál, mint te, az nem defekt benne, egyszerūen csak különböztök, neki ilyen a jelleme, nem cirkuszoló típus. Azt nem tudom, hogy te miért választottál olyan férfit, akinek nem tetszik a személyisége, de szerintem úgy önmagában nincs gond a férfival emiatt. Max. nem illetek össze.
2019. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy jó "politikus", az is biztos...
2019. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán nem akart időt és energiát pazarolni egy tök felesleges vitára, igaza is volt. A te reakciódat tartom túlzásnak, elég komoly konfliktuskezelési gondokra utal ha egy ilyen apró szarságot te úgy reagálnál le, ahogy leírod. Okos ember megválogatja a konfliktusait, nem ugrik minden apróságra.
2019. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
A Te stílusod is hagyna kívánnivalót,főleg ha jogos.Van egy köztes állapot is,reakció.Meg azért a szomszédot,ha kell hanem nem küldöm el melegebb éghajlatra.Nekem a barátod stílusa értelmesebbnek tűnik.
2019. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Hülye szomszéddal felesleges vitázni. Viszont te túl erőszakos vagy.
2019. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Valószínű igazatok van, ha többen is írjátok, hogy a reakcióm túlzott lett volna, viszont gyűlölöm ezt az emberi tulajdonságot, hogy mindenki a másik dolgával törődik... érdekes, én sosem érzek késztetést, hogy beszólogassak valakinek, hogy hogy néz ki, vagy mit csinál, mit nem csinál. Amíg nem árt senkinek, addig nem érzek késztetést, hogy más felnőtt embereket nevelgessek.
2019. febr. 25. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ha legközelebb találkozol vele Te is rászolhatsz,hogy a szemetet nem a folyosón kell tárolni,hanem vigye már le.Persze nem az elátkozlak egy életre hangnemben.
2019. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

...arghm te most egyébként mit csinálsz szerinted? Más dolgába ütöd az orrod.


Továbbá baromira nem helyes az a hozzáállás, hogy sz_rjunk a szabálysértőkre, majd a rendőr megoldja.


Igenis rá kell szólni az emberekre, hogy viselkedjenek. (Itt nem a fűre hajtásra írom ezt, hanem általánosságban.)

Gondolom téged akkor az sem zavar, ha szemetelnek az utcán. 'Majd a rendőr elintézi'. Én pedig inkább rászólok, hogy szedje össze.

2019. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Én is gyűlölöm ezt a tulajdonságot, de egy ilyen emberrel teljesen felesleges leállni vitázni, úgysem fogja megérteni vagy elfogadni az álláspontod, főleg, ha ez ilyen agresszívan van tálalva. Csak annyit ér el vele az ember, hogy elharapózik az egész tök feleslegesen. Egész egyszerűen nem éri meg, amivel szerintem a barátod tisztában van.
2019. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!