Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem köszöntött fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem köszöntött fel a névnapomon. Mondjam meg neki hogy rosszul esik nekem?

Figyelt kérdés

Tudja hogy ma van, mert akartam kivenni szabadnapot emiatt, hiszen így is keveset találkozunk. Jó lett volna vele tölteni a napot. Csak nagyon sok munkám volt, meg sok teendő összejött, úgyhogy még most indulok haza. Az ajándékozást nem engedi egyik ünnepen sem, szóval csak egy köszöntést vártam. De egész nap egy sort nem írt nekem. Délután írtam neki más dologgal kapcsolatban, arra sem válaszolt semmit. Minden munkatársam felköszöntött ma ( akiktől nem is vártam), kivéve a barátom. Mindig úgy meglepődök ha valaki a párjától kap virágot névnapra vagy nőnapra esetleg mert én sosem kaptam tőle semmire még egy tábla csokit sem. Mondjuk eddig legalább felköszöntött. Most már ez sem... Mondjam meg neki hogy rosszul esett? Vagy hagyjam? Csak a sírás kerülget. :( Borzasztó rosszul esik, hogy sosem jutok eszébe :(

N


2019. febr. 26. 18:30
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

A szülinapom régebben volt. Karácsonykor, szilveszterkor is én írtam neki, szóval nem, a többi ünnepen sem írt semmit.

Nekem jól esett volna ha eszében vagyok, hiába gúnyolódnak sokan rajtam. De már sok más miatt is kezdek belefáradni ebbe az egészbe. Ő semmit nem szeret, sosem keres, vele sosem történik semmi amit megosztana velem. Igen valóban 19-es válaszoló jól látod. Most lett elegem.

#20: Igen én is ìgy érzem.:(

2019. febr. 26. 22:21
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg: te aránytalanul, jóval többet teszel a kapcsolatba mint ő. Az előző csalódása miatt büntet (amit valószínűleg nem fog kiheverni - a közeljövőben tuti). Ez rád nézve igencsak sértő, mert abszolút arra használ hogy valamiféle elégtételt nyerjen az elszenvedett sérelmeiért. Jól érzed, az exe jár az eszében, nem pedig te. Tehát mi is vagy te neki? Hézagpótló? Érzelmi boxzsák? Lábtörlő? Ágymelegítő?

A lényeges kérdés az, hogy miért hagyod ezt?

Nyilván tudja hogy neked ezek fontos dolgok, de abszolút lesz.rja. Biztos szükséged van egy sebeit nyalogató, duzzogó, bosszúszomjas, dacos "felnőttre"?

2019. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy müzli csokit vett volna akkor meg az lenne a baj..
2019. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
60%
Milyen okosan megoldotta, hogy egy fillért se kelljen rád költeni. Te komolyan elhiszed ezt a dumát, hogy a volt csaja miatt nem vesz neked semmit? Gratulálok.
2019. febr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos a 24essel kell egyetértsek. Udvariatlan, soher kis kocsog. Gondolom elso randi ota mindent felesbe fizettek, egy pizzara nem hivna meg, vagy moziba. :) Felejtsd el, talalsz jobbat.
2019. febr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
"Pista, én azok közé tartozom, akiknek fontos ez a szar kamuünnep, kérlek a jövőben figyelj oda, hogy felköszönts." A tini kategória pedig nem itt van.
2019. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell ezért piszkálni engem mert én fel szoktam köszönteni másokat. Érdekes a munkátársaim,barátaim is ìgy vannak ezzel. És ez nem drága ajándékokat jelent, hanem egy gesztus, hogy gondoltál a másikra. Rossz emberek vagyunk? Vagy emiatt tinik? Annyi agyatlan ember jár ide direkt kötekedni. Sajnálom, hogy itt a többség életunt és megkeseredett.


Igen én eddig is többet tettem a kapcsolatba én is úgy érzem. Közös programunk pedig nem nagyon van, mert nem szeret kimozdulni. Egyébként nem a fizetéssel lenne gondom, hiszen nekem is van fizetésem mert dolgozok. Sosem vártam el semmit ilyen téren. Nem a drága ajándékokra vagy a pénzre hajtok. De már leírtam itt néhányszor szerintem.

2019. febr. 27. 13:44
 28/29 anonim ***** válasza:

Nem kell mentegetőznöd mert teljesen érthetően, értelmesen leírtad hogy mi a probléma és jött is rá értelmes válasz. A többivel meg ne foglalkozz.

A lényeg hogy ennél a kapcsolatnál jobbat érdemelsz, ne hagyd hogy kizsigereljen.

2019. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

#28: Köszönöm a megértést! Egyébként már nem is ez a névnapos dolog zavar, hanem, hogy nem vagyok boldog. És valahogy ez döbbentett rá. Ő sosem keres engem, ha én nem írnék neki, szerintem nem is beszélnénk, nincsenek programjaink, sosem kérdezi meg milyen napom volt. Már csak én erőltetem ezt az egészet, csak azt nem értem miért nem szakít velem, hiszen találkozni is alig szoktunk. Kérdeztem korábban is, hogy mi baja de azt mondja semmi, ő ilyen, és hogy az exéért megtett mindent, de most már nem bízik senkiben. Az exével meg tele a hócipőm már. Mert nem 2 hete szakítottak, hanem több éve. Mikor megismertük egymást, és a kapcsolatunk elején sem viselkedett így, ezért bánt a dolog. Mivel én napok óta nem írtam neki, eszébe nem jutott, hogy keressen. Belefáradtam... Pedig próbáltam küzdeni a dologért elég sokáig.


Egyébként döntöttem, hétvégén szakítani fogok vele. Ennek nincsen tovább értelme. A héten azért nem akartam megtenni, mert még dolgozok, aztán nem akartam, hogy emiatt ne tudjak a munkámra se koncentrálni, meg kisírt szemmel menjek be, de holnap vagy holnapután beszélek vele. És nem a névnap miatt továbbra is mondom, hanem úgy az egész miatt. Semmi figyelmesség nincs. Abszolút nem érdekli mi van velem. És igen néha jól esne ha a párom megkérdezné hogy vagyok, vagy kapnék egy szál virágot esetleg. Nem minden ünnepen sírnék egyedül, mert nem szabad ünnepelni. Köszönöm a normális kommenteket, és sajnálom, hogy ìgy végződött ez a dolog. Gondolom ő nem lesz szomorú emiatt. Ja és ha szerintetek ezért tini vagyok meg elmebeteg akkor sajnálom.



Az a baj, ha kiír ide az ember egy kérdést, egyből a támadás jön a sok nagyokostól, akiknek valószínűleg egy rakás szr az életük és ide jönnek osztogatni a nagy okosságaikat. Én is olyan miatt kaptam itt támadást, ami szerintem nem jogos, mivel én sem bántottam senkit! Szerintem inkább annak cseszték el a szülei az életét, aki semminek nem tud örülni, és a párjának tudatosan nem akar örömöt okozni. De naaagy férfiak, ez a menő most látom! Lehet tovább ülni a gyakori előtt és szapulni mindenkit. Ez aztán az élet!


Minden jót mindenkinek!

2019. febr. 28. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!