Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem köszöntött fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem köszöntött fel a névnapomon. Mondjam meg neki hogy rosszul esik nekem?

Figyelt kérdés

Tudja hogy ma van, mert akartam kivenni szabadnapot emiatt, hiszen így is keveset találkozunk. Jó lett volna vele tölteni a napot. Csak nagyon sok munkám volt, meg sok teendő összejött, úgyhogy még most indulok haza. Az ajándékozást nem engedi egyik ünnepen sem, szóval csak egy köszöntést vártam. De egész nap egy sort nem írt nekem. Délután írtam neki más dologgal kapcsolatban, arra sem válaszolt semmit. Minden munkatársam felköszöntött ma ( akiktől nem is vártam), kivéve a barátom. Mindig úgy meglepődök ha valaki a párjától kap virágot névnapra vagy nőnapra esetleg mert én sosem kaptam tőle semmire még egy tábla csokit sem. Mondjuk eddig legalább felköszöntött. Most már ez sem... Mondjam meg neki hogy rosszul esett? Vagy hagyjam? Csak a sírás kerülget. :( Borzasztó rosszul esik, hogy sosem jutok eszébe :(

N


2019. febr. 26. 18:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%
Gyerek korodban cseszték el mivel a névnap nem a te érdemed nincs hozzá fűzhető személyes esemény amit megérdemelnél , ezért is a születésnap van ami talán megérdemel egy kis kedvességet.
2019. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

Az hogy felköszönt mert eszébe jutsz a legkevesebb. Névnapra mi sem ajándékozunk, de mindig felköszöntjük a másikat. Ez figyelmesség. Az, hogy az előző barátnője egy lehúzós k.r.v.a volt egy dolog, de neked mi közöd van ahhoz a nőhöz. Nem ajándékozásról van szó hanem köszöntésről.

Mondd meg neki hogy ne keverjen már vele össze és ne is hasonlítson hozzá mert az régen rossz. Erről mindenképp beszéljetek.

31/N

2019. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
34%
Ő ilyen. 2 dolgoz tehetsz: megszoksz vagy megszöksz. A férjem is ilyen, én megszoktam. Azbeleje nehéz volt, de nem bántam meg. Az ünnepes dolgokat leszámítva a tenyerén hordoz😂
2019. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

#11: Hagyjuk már ez a nem az én érdemem baromságot. Itthon sem volt soha egyetlen ünnepnapon óriási ajándékozás. De nehogy már azért rossz emberek legyünk mert felköszöntjük egymást évente 2x. Bocsánat hogy nem vagyok megkeseredett és szoktam várni a karácsonyt, vagy anyák napjára veszek anyának egy csokor virágot, esetleg apának a névnapjára egy apróságot. Ezen mi az elcseszés? Egyébként leírtam, hogy a barátomtól sem ajándékot vártam.


#12: Már mondtam neki számtalanszor, de akkor megkaptam, hogy hisztizek. Meg hogy ő már nem fog venni senkinek semmit, utál mindent. Csak eddig legalább felköszöntött. És igen tudom milyen volt a baràtnője. De én nem ő vagyok!!


#13: Jó neked. Én már kezdek belefáradni ebbe az egészbe.

2019. febr. 26. 20:27
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
De nem ertem tovabbra sem, hogy mi most a problemad. Elfogadtad, hogy egy olyan paraszttal vagy együtt aki valami ex kapcsolat miatt teged büntet, mert ennyit ersz neki. Akkor mibol gondoltad, hogy majd most ez az egy alkalom mas lesz? Ugyanakkora paraszt lelkiserult lesz mindig mint eddig volt. Es ugy tunik, hogy neked ez a szinvonal megfelel. Akkor meg?
2019. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed többet érdemelsz, állj ki magadért és emelj szót. Ha "meg sem hallja", menj tovább és ne fecsérelj több időt rá.
2019. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező mégis mit vársz?

Adtam tanácsot, hogy beszélni kell vele többször megértetni vele stb. Szerinted nem fog változni, mert már többször megpróbáltad. Akkor meg? Mégis mit vársz tőlünk?

Hagyd ott ha ennyire nem bírod elviselni.

2019. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
22%

# 14/17

De ez csak egy névnap !!!!! Miért akadsz ki rajta ? A többi ünneapon megkaptad a köszöntéseket gondolom..

2019. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
# az odafigyelés, a kedvesség a lényeg, hogy a másik adni akar szeretetet! valamilyen formában..valószínű, ha ez olyan napokon jelen lenne az évben, amire nem külön jelzés van(nev-,szüli-,valentin-,nőnap,..) akkor nem bukott volna ki a kérdező
2019. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 peca1000 ***** válasza:
66%

Barátod egy fa...sz!


Hagyd ott!


Mi az, hogy nem köszönt fel?!


Egy érzéketlen, bunkó a párod, mert egy másik csaj hibája miatt bűntet téged.


Jogos a felháborodásod!

2019. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!