Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párkapcsolatban meg bántott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban meg bántottam sok mindennel a barátomat majd 2x elhagytam maradhat benne örökre keserűség?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 20:21
 1/7 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:
Veled kapcsolatban igen
2019. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő teljesen bezárkozott, nem akar párt találni. 1-2 ismerősével elvan de ha egyedül van teljesen kenödve és látszik rajta hogy nagyon kivan mégha mások előtt ezt nem is mutatja.Attól félek hogy nehogy valami hülyeséget csináljon magával.
2019. febr. 26. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon csúnya dolognak kell ahhoz történnie, hogy sok év után is szálkaként éktelenkedjen. Általában az ember az idő előrehaladtával érik, tapasztal és a régieket újabb keserűségek váltják fel. Ami régen érdekelt az manapság már pont nem stb.
2019. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:
Mennyire friss ez a dolog?
2019. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 éve szakítottunk először aztán rá fél évre másodszor.
2019. febr. 26. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj, nem kell itt a mártírkodás, hogy "nehogy hülyeséget csináljon". Akkor kellett volna normálisan viselkedni, amikor vele voltál, nem most próbálni menteni a saját lelkiismeretedet, hogy te a sok szarság ellenére jó ember vagy, hoszen aggódsz...


Nagyfiú, kibírja, de ha nem, az is az ő döntése volt.


Amúgy igen, adott emberrel kapcsolatban nekem van örök tüske. Meg is lepődött a hölgyemény, amikor fél évvel azután véletlenül találkoztunk, hogy megmondtam neki, soha többet nem szeretnék vele találkozni vagy beszélni, és elkezdett volna bájcsevegni. Én meg csak annyit mondtam, hogy a soha az nem vicc volt, legyen szíves hagyjon békén.

2019. febr. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, túl fog rajtad lépni, mindenkin túl lehet. Ha tényleg segíteni akarsz neki ebben, akkor takarodj az életéből.
2019. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!