Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha valakit a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha valakit a párja tart el ideiglenesen?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk úgy döntenek, hogy megengedhetik maguknak, hogy az egyik fél szerezzen első vagy épp sokadik diplomát nappalin, elmenjen továbbképzésre, tehát a közös jövőjükért tegyen valamit.

Nem szorulnak rá, arra a plussz 10-20 ezerre, amit emellett meg tudna keresni.


Miért javasolják mégis sokan, hogy tessék akkor elmenni éjszakánként illetve hétvégente dolgozni, mert nem normális, ha valaki nem keres annyit nappali képzés mellett, hogy mindennek jogosan ki tudja fizetni a felét (lakhatás, kaja, nyaralás).


Nappali egyetem 35-40 óra csak az, ahol jelen is kell lenni. Az otthoni tanulás még erre jön rá.

Ha az ember emellett még elmegy hétvégén meg éjszaka gyárba dobozt hajtogatni, akkor a kapcsolatának jóformán annyi, mert nem is látják.


De biztos megéri azt a 80-100 ezret, miközben a párja meg megkeresi a sokszorosát.


2019. febr. 27. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Engem az se érdekel,ha örökre más tartja el.Senkinek semmi köze mások hogyan élnek,mit beszéltek meg egymással.
2019. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

egyéni probléma. ha rászorulnak a két keresetre akkor muszáj, de mint írod nem szorulnak rá és nem zavarja a dolgozó felét sem hogy a másik fél nem dolgozik és fordítva sem, akkor nincs baj.

Az meg hogy mások mit mondanak az ő bajuk.

Tudom hogy nehéz ha pl anyuka, apuka, jót akaró barátnő, barát szólogat be, de helyre kell tenni magadban, hogy ez rájuk egy kicsit sem tartozik.

2019. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
En pont leszarom, mit gondolnak masok, nemhogy meg az eletemmel kapcdolatban görcsöljek rajtuk.
2019. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Én most itthon vagyok egy jó ideje, de egyszerűen nem tudtuk volna fixen, tutira megoldani a lànyom felügyeletét, csak fizetett segítség van, de mivel idős, fàjnak a làbai, így sajnos ő is kiesett, màsrészt mindenkinek jobb volt most így.

Lakbér nincs, sajàt hàzban élünk, màsrészt így kint is, bent is mindenre jutott rendesen időm, nem egy leharcolt nő várta itthon pàromat.

Most megyek dolgozni, majd meglàtjuk mennyire fog működni.

Nem tanuló vagyok màr réges-régen, ezért a vàlaszom nem tudom szàmít-e valamit.

Én semmi kivetnivalót nem làtok abban amit felvàzoltàl.Persze csak ha mindkét félnek megfelel, közös döntés.

2019. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem hinném, hogy baj nekik, szerintem a kiszolgáltatott helyzet miatt írják. Tudom, mert voltam ebben a helyzetben. Volt, hogy a pasi segített, rákényszerültem, és voltam önfenntartó is. Az önfenntartás sokkal jobb.


Nem tudhatod, mikor mit fog felhánytorgatni a pasi, ez benne van a pakliban idővel. Így inkább én szerzem meg és osztom be a pénzemet, abba senki nem szólhat bele, sokkal szabadabb érzés.

2019. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Már számtalanszor kiveséztük. Nem az ideiglenessel van baj.
2019. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Én sem dolgozom egy ideje.Miért?Több oka van amit sajnos sokan nem hisznek el vagy nemtudom.Legtöbben csak azt mondják lusta vagyok elmenni dolgozni,meg kényelmes hogy eltart a párom.Hát hogyne!😑Mi videkiek vagyunk ha elmegyek a szakmamban dolgozni 8 oraba akkor is ha a 100 ezret megkeresem az már itt jónak mondható.A párom jól keres,hétvégén eljár maszekolni szombat-vasárnap megkeresi azt a 100 ezret hanem többet.Mikor mi a munka.Mindenképp rosszabbul jonnenk ki ha neki itthon kéne maradni a gyerekekkel,mama tata meg aktívan dolgoznak nemnagyon tudnak besegiteni,több hektár földünk van,jószágok szóval van itthon is mit csinálni nem a kormom lakkozgatom egész nap.Nekünk ez igy jo nem szukolkodunk semmiben.
2019. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
7: de ugye nem fogod tartani a markod a nyugdíjért, ami nem jár neked és nem fogod szapulni az aktuális kormányt, hogy neked nem adnak. Ugye? Mert nulla munka gyümölcse nulla nyugdíj.
2019. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

Haha...

Itt nyugdíja nem lesz a 30-40-es korosztàlynak annyi szent!

2019. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Szerintem nem írtam hogy ezt fogom csinálni életem végéig,de amíg kicsik a gyerekek addig biztos nemtudok elmenni dolgozni.Nagyapám 84 éves végig dolgozta az egész életét,mégis kevés a nyugdíja...szóval..nem csak mi leszünk szar.a.
2019. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!