Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szakításra adhat okot?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok, ő 29. Én 26 éves koromig szeretnék már anya lenni. Ő nem akar gyereket, majd csak kB. 5 év múlva. Szeretem, de én nem akarok 29 éves koromig várni. Mindig is fiatalon szerettem volna anya lenni.


24/N


2019. febr. 28. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem az, hogy ennyire siettetni akarod a gyerekvállalást, nekem azt mutatja, hogy felelőtlen vagy.

Gondolom a párod okkal nem szeretne 5 évig gyereket vállalni.

Most 24 vagy. Szerinted ha össze is jössz egy pasival, aki max ismerni fog 2 éve, jobban fog gyereket akarni?

Lehet ott hagyod a mostani pasid, felcsináltatod magad egy 3.-al, de mivel most nem vagy képes várni, lehet pont kifogsz egy olyant, aki nem való apaszerepre és ott hagy majd a gyerekeddel együtt.

2019. febr. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
igen jól irod csak szeretnél de nem fogsz anya lenni,és kb 5 év múlva majd a pasid megint ugyanezt mondja.naivka.
2019. febr. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez lehet szakító ok.

Nem ugyanazt akarjátok a következő 5 évben, és itt nincs kompromisszum.

Lehet, hogy 5 év után is azt mondja, hogy még nem akar gyereket.

2019. febr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel, hogy "majd kb. 5 èv múlva", hogy erősen időhúzás gyanús. Meglehet, hogy egyáltalán nem akar, vagy fogalma sincs, hogy pár èv múlva akar-e majd. De az 5 èv viszonylag távoli jövő, arra jó, hogy lenyugtasson, aztán majd lesz valami.

Sokszor olvasni itt, hogy a másik fèl mindig valami "új feltètelhez" köti, valamit sose talál megfelelőnek hozzá, az èvek meg mennek. Ismerőseim körèben is volt ilyen.

Szóval itt most az a 3 èv különbözet kevèsbè lènyeges, inkább azt kellene tisztázni, hogy tènyleg akar-e a jövőben, vagy sem.

2019. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ő ráér, te nem! Jobb fiatalon szülni, én 25 évesen szültem.
2019. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ezt olvasgasd, hogy nyilatkozik egy olyan pasi, aki 5 éve él a barátnőjével, és "Még nem akar gyereket, de egyszer talán".

2019. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!