Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tennéd, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennéd, ha a barátnőd hülyeségekre szórná a pénzt?

Figyelt kérdés

Ha megegyeztek, hogy otthon maradhat, ha nem szeretne dolgozni, mivel jól keresel.

Viszont azóta, hogy nincs bevétele, nagy összegeket költ felesleges dolgokra.

Havi 30-40 ezer megy el úgy, hogy nincs semmi látszata.

Havonta több ruha, drága apróságok, pl hajkence 6000Ft-ért, körömlakk 4000Ft-ért. Igen, ezek mind egy darab árai.



Ha a kasszából nem hiányzik, mondhatni, nem veszed észre, csak a számlakivonaton, hogy megint eltűnt valamennyi.



Leülnél vele beszélgetni, vagy ráhagynád?


2019. febr. 28. 11:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

Hát ne haragudj, de ez gáz. Én is voltam munkanélküli, próbáltam mindig az akciókat lesni, kb. eszembe nem jutott volna körömlakkot venni, főleg nem négyezerért lol.

A fejedre fog nőni, végén azt veszed észre, hogy egyre több pénz megy el (mert növelni fogja az elköltött összeget abban biztos lehetsz, tágítani fogja a határokat).

2019. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Szakits azzonal életképtelen nyomorék
2019. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha dolgozna és megengedhetne magának, akkor nem szólnék. Azért maradjon otthon htb-nek, kiszolgáló szemelyzetnek, hogy letminimumon tengodjon?

30-40 ezer nem olyan sok.

2019. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi pénz nem a világ.Ha sajnálod tőle akkor küldd el dolgozni.De ha mindent megcsinál otthon,akkor szerintem nincs okod szólni.
2019. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Egyrészt ezeket nem gondolom felesleges dolgoknak. Az alap igényességhez azért hozzátartozik, hogy ápolom a hajam, kifestem a körmöm stb. Ezeknek pedig ennyi az ára.

Másrészt elve nem tartanék el senkit csak mert nem akar dolgozni. Soha nem élnék együtt ilyen emberrel. Legalább a saját kis hülyeségeire legyen már valamennyi pénze. Nem értem az ilyen embereket. Pofám leszakadna ha még a sminkcuccomat vagy ruháimat is más fizetné. Akinek semmi igénye nincsen arra, hogy legalább ez a minimális függetlensége meglegyen azzal nem szabad kapcsolatban lenni mert teljesen életképtelen.

2019. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Pàrommal mindketten dolgozunk,nincsenek anyagi problémáink,viszont néha ràmszól,hogy azért felesleges minden héten új ruhàt venni,illetve é is nèha ràszólok,hogy azért ha tele van a hűtő ne rendeljen kaját.Valahogy finoman közölnèm a helyedben,hogy nem kell mindig mindenből a legdrágábbat venni,akkor sem,ha lesz munkàja.
2019. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%

"Havi 30-40 ezer megy el úgy, hogy nincs semmi látszata."


Tekintve, hogy egy nap alatt többet keresek, mint ez, nem zavarna. Viszont nincs is barátnőm.

2019. febr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Semmivel nem tud többet a 4ezres körömlakk,mint a 600Ftos Miss Sporty,én mindig ezt veszem.Nem veszek ezrekért hajpakolást,stb., mert a DM-es saját márkák pont jó a hajamra,hajvégápoló szérumok,meg ilyesmiket feleslegesnek tartok,fodrász levágja azt a hosszt,ami már nem jó,így a hajam pont olyan,hogy nem kell különösebb kezelés soha.Ezeket csak azért írtam,mert amikor volt pénzem rá,akkor se vettem ilyen dolgokat drágábban.

A helyedben azon gondolkoznék el,hogy a nem saját pénzét fecséreli el ilyenekre,még az sincs,hogy vmi olcsóbb alternatívát keresne,mégis csak a te pénzed.Még ha nem is hiányzik annyira a költségvetésből.Konkrétan elszórja a pénzedet tök nyugisan.

2019. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Aranyásó. Miért? "Mert nem szeretne dolgozni" Tartok tőle ha akarna sem tudna, csak abból tudna megélni mint most: pénzért, kitartásért b@$zni.
2019. febr. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Aki hazvezetonot akar otthonra, az fizessen.

Így is rosszul jár a csaj. Tb-et fizeted? Nyuhdijjarulekot fizeted? Semmilyen megtakarítása nem lesz. Nem lesz ez így jó neki.

2019. febr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!