Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tennéd, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tennéd, ha a barátnőd hülyeségekre szórná a pénzt?

Figyelt kérdés

Ha megegyeztek, hogy otthon maradhat, ha nem szeretne dolgozni, mivel jól keresel.

Viszont azóta, hogy nincs bevétele, nagy összegeket költ felesleges dolgokra.

Havi 30-40 ezer megy el úgy, hogy nincs semmi látszata.

Havonta több ruha, drága apróságok, pl hajkence 6000Ft-ért, körömlakk 4000Ft-ért. Igen, ezek mind egy darab árai.



Ha a kasszából nem hiányzik, mondhatni, nem veszed észre, csak a számlakivonaton, hogy megint eltűnt valamennyi.



Leülnél vele beszélgetni, vagy ráhagynád?


2019. febr. 28. 11:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem nekem szól a kérdés, mert nő vagyok, de nem tudom szó nélkül hagyni. Soha nem adnék ki ennyi pénzt kencékért, rengeteg jó termék van olcsók között is, mindenki talál megfelelőt magának, és gondolom, a többi kiadásában is van kivetnivaló, ezt így nem kéne szó nélkül hagyni. Még ha speciális étrend miatt kéne sokat költeni, mert ott azért tényleg vannak horror árak, ha valaki ilyen-olyan érzékeny.


Másrészt van egy 30-as évei elején járó ismerősöm, aki nagyon bekattant, orvoshoz is jár, tehát nem szeszélyből van ez nála, és ugyancsak nem tudja megfogni a pénzt, spórolni, a szülei kétségbe vannak esve, hogy mi lesz vele így később, mert ők sem élnek örökké, társat nem nagyon fog így találni, és felügyelet kell neki, hogy legyen kontroll, különben bajba kerül.

2019. febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Így is rosszul jár a csaj. Tb-et fizeted? Nyuhdijjarulekot fizeted? Semmilyen megtakarítása nem lesz. Nem lesz ez így jó neki."


A TB havonta párezres tétel. Aki az állami nyugdíjra épít és még nem töltötte be az 50-et, az hülye...

2019. febr. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami hobbi kellene neki. Úgy tűnik, unalmában csinálja.
2019. febr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám rá. Eleve az, hogy én keresek annyit, hogy megéljünk belőle még nem jelenti azt, hogy az a pénz amit ő munkával keres nem lenne hasznos. nálunk mindig van mire költeni és a párommal nagy vágyunk olyan helyekre elutazni ami nem két fillér, ha van miből elengedni magad akkor sokkal jobban lehet élvezni az ilyesmit. Na meg ha mégis annyi pénzünk lenne, hogy tényleg nem tudnánk mire költeni akkor az menne szépen letétbe a gyerekeknek, bazinagy segítség tud lenni ha nem nulláról kell indulnia a gyereknek ha kipottyan a fészekből. Nőként meg nem tudnám elviselni azt az életet, hogy eltartsanak legalább a hobbijaimmal foglalkoznék. Nyilván a te pénzedet költi, úgyhogy van beleszólásod, hogy mire költ, nyilván zavar is, mert különben nem lenne kérdés. Én megemlíteném neki.
2019. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szóvá tenném. A saját pénzét szórja hülyeségekre, ne a közöset.
2019. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Ha minimálbért keresel csak akkor gond.
2019. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sajnálom a pénzt ezekre a dolgokra, de meg is keresem az árát, így a párom egy szót sem szólhat, hiszen nem az ő pénzét, és nem a közöset dézsmálom. De ha nem lenne munkám, eszembe nem jutna, hogy az ő pénzén ugyanezt a színvonalat tartsam fenn, akkor sem, ha felajánlja. Legyen egy nőben annyi tartás, hogy saját magát tartja el, önállóan.
2019. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 14. válaszoló mondott egy nagyon fontos dolgot. Nincs olyan, hogy nem hiányzik a kasszából az a pénz. Aki eltartatja magát a párjával az elveszi tőle a fejlődés lehetőségét. Sokkal nehezebb úgy összegyűjteni a pénzt egy beruházásra hogyha két ember életét fizeted. Költsél csak 100 ezret rá minden hónapban és akkor nagyon keveset mondtam. Ez egy évben már 1,2 millió. Hogyha szeretnék fejlődni, vannak céljaim amikbe pénzt kell ölni én nagyon nem örülnék ha a párom "miatt" másfél millával kevesebb lenne az összeg erre a célra. És a másik oldalról sem örülnék, ha a párom csak évekkel később tudná valamilyen célját elérni mert elviszek 1-2 millát a költségvetésből. Persze más, ha valaki nem tud éppen dolgozni betegség miatt, vagy éppen várandós stb. De olyan embertől aki simán megtehetné, hogy dolgozzon de mégsem teszi simán csak hatalmas kicseszés ez a párjával.
2019. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%

Ha meg azt mondom, hogy 300-400 ezer forint lenne, akkor mar sok. Havi 30-40 ezer forintnak viszont max. annyi a latszata, hogy van melletted egy no, aki meg van fürödve, nem büdös es drogerias, egyeb közepes minosegu dolgokkal probal adni magara. Ennyibol meg csak azt se lehet mondani, hogy havonta jar fodraszhoz meg kozmetikushoz es minosegi dolgokat vesz maganak.

De ha neked ez sok, akkor beszeljetek at a felallast.

2019. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Közös számlát soha nem nyitnék senkivel. A közösre úgy gondolnak az emberek, mint amibe majd a másik rak, én meg elveszem.
2019. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!