Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért vannak ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért vannak ki a volt barátnőikkel?

Figyelt kérdés
Úgy unom már hogy velem járnak, de közben meg a volt barátnőjükről beszélnek pl. vajon most mit csinálhat xy, mit szólhat a kapcsolatunkhoz, bezzeg xy-al nem tudtam azt csinálni amit veled, te szereted azt a filmet, mint xy?
2019. febr. 28. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szegénykém ez rohadt gáz.
2019. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

mert bunkók, mert oda vágynak, mert olyanná akarnak alakítani, mint ők voltak - mert érzéketlenek

Olyat keress, aki téged akar :)

2019. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztosan ott hagynám őket mint egy követ. Ha nem rád figyel akkor mi a fenének találkozol vele? Lelki szemetesláda akarsz lenni?
2019. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy engem senki sem akar.
2019. febr. 28. 13:55
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek miatt a dolgok miatt már a férfikatól is megundorodtam, akiknek valamilyen formában a szociális médiában is fent van az exe pl. kép, nem is ismerkedek vele.
2019. febr. 28. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez mekkora sz**ar már :))


Az ilyen ne menjen bele másik kapcsolatba. Vagy ne legyen ilyen kretén.

2019. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az ilyet hajtsd el. Ha még mindig a múltban él, nem bír elszakadni az extől akkor ne a Te idődet pazarolja.

És, hogy Te senkinek nem kellesz? Hát ezeknek sem. Csak pótlék vagy nekik ez egyértelmű. Annál még az egyedüllét is jobb.

És ha nem lennél ennyire "össze esve", ennyire szerencsétlen akkor talán kellenél valaki normálisnak is. Változtass a gondolkodásodon és eljön aminek el kell.

2019. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem a következő olyan lesz,aki nem valami lelki szemetesládának néz.
2019. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert gyerek lelkük van még, mindig arra vágynak ami már nincs ami elmúlott .Amikor vigasz díja vagy egy ilyen férfinak arra jó ha rá jössz, persze nem szívesen adod visza ha kapsz egy szép izletes tortát , de mivel tudod ez neked nem egészséges ezért le kell küzdened.
2019. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes velem a nők csinálják ugyan ezt :D
2019. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!