Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőnek nincsenek barátnői, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőnek nincsenek barátnői, a férfi viszont hétvégente eljár a barátaival. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A férfi péntek vagy szombat este elmegy a barátaival beülni egy szórakozóhelyre, vagy koncertre mennek. Pár havonta előfordul olyan is, hogy párszáz kilóméterre elutaznak mert éppen ott van jó koncert, illetve néha Pestre mennek bulizni. Ilyenkor vagy kivesznek egy szobát, ha Pestre mennek akkor pedig az ottani barátjuknál alszanak. Azért ez nincs kőbe vésve, hogy minden hétvégén ez a program, néha otthon tölti a barátnőjével az egész időt.

A barátnője viszont nem szereti az ilyen tömegszórakozásokat, neki szenvedés elmenni egy zsúfolt zenés helyre, ezért nem szokott a párjával tartani.

Mivel neki senkije nincs, így ezeken a napokon csak otthon ül, nem tud ő is csajos programot szervezni. Többnyire megcsinálja a házimunkát, filmet néz, olvas, majd lefekszik aludni egyedül.

Nem csinál balhét, mégis néhány elszólásából látszik rajta hogy bántja ez az egész. Egyrészt a féltékenység miatt, hiszen ilyenkor bármikor megcsalhatja a férfi, másrészt amiatt hogy munka mellett alig van közös szabadidejük, és a férfi azt sem vele tölti.

Mit gondoltok kinek kellene változtatnia, és milyen mértékben, hogy ez működőképes kapcsolat lehessen?

Amúgy a nő 28, a férfi 30 éves.


2019. márc. 1. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%

Ezen nem változtatni kell, hanem ott hagyni a pasit. 30 évesen már lehetne fontosabb a barátnő, mint a bulizás.

Amúgy meg nem minden nő jön ki a saját nemével, nem mindenki szeret úgy barátkozni.

2019. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ebben a helyzetben a nőnek kellene megtanulnia lefoglalnia magát és nem kéne ügyet csinálnia abból, hogy a párjának rajta kívül is van élete, barátai. Heti egy estéről és párhavonta egy néhány napos programról van szó, ami szerintem teljesen alap és egyáltalán nem túl sok. Nehogy már a srác tegyen arról, hogy a nőnek nincsenek barátai, ez nem az ő hibája vagy felelőssége, a nőnek is megvan minden lehetősége arra, hogy barátkozzon, vagy hogy például találjon egy hobbit. A féltékenység pedig - ha nincs rá konkrét oka - alapból egy elfogadhatatlan dolog és sürgősen kezdenie kellene vele valamit, mielőtt megmárgezi saját magát és a kapcsolatát is. Mindezt nőként írom egyébként.
2019. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Én is azt gondolom, hogy a nőnek kellene lefoglalnia magát, és nem féltékenykedni. Nekem úgy tűnik, a nő kisajátítani akarja a férfit, amiből nem sok jó szokott kisülni.
2019. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Nő vagyok, és nekem ez nagyon jól hangzik, szeretek magamban lenni.
2019. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez az egész tök rendben LENNE, egyetlen dologgal nem kóser: hogy ez heti szintű. Ja, bocs, "néha" otthon tölti a hétvégét. Azért felnőtt emberként majd' minden hétvégén a haverkákkal bulikázni elég gáz szerintem, ráadásul a kérdésben is szerepel, hogy alig töltenek együtt időt, és ez bántja az egyik felet.

Ez pedig így nyilván nem jó.


Nálunk amúgy pont ez a helyzet, közös a baráti társaságunk a párommal, de én pl koncertre nem szeretek járni, így ők elmennek, én meg otthon lazítok, beülök egy kád vízbe, vagy olvasok, filmezek, kiélvezem az "én-időt", néha szükség van erre. Ha viszont a párom inkább dolgozna plusz minden hétvégén otthagyna a vérbe és bulikázna, akkor elgondolkoznék, hogy egyáltalán minek akar kapcsolatot.

2019. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%

Most azért, mert a csajnak nincsenek barátai, azért ne tiltsa már meg, hogy a pasi a haverjaival legyen. Ne legyen már ennyire gyerekes. Örüljön inkább annak, hogy a párjának ez összejött, ami neki nem.


Duzzogás helyett inkább nőjön fel agyilag. Ő miért nem keres mondjuk szórakozási lehetőséget? Vagy iratkozik be valahova, ahol meg tudna ismerkedni más csajokkal?


"Egyrészt a féltékenység miatt, hiszen ilyenkor bármikor megcsalhatja a férfi, "

:D Ennyire sz..r a kapcsolatuk? Ennyire nem bízik a párjában? Akkor minek van vele? Ennyire önbizalomhiányos?


Ha nem megy a kapcsolat rovására a haverozás, akkor teljesen rendben van ez így.

2019. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
5 Nem tudom, én nem sajnálnám a páromtól azt az évi maximum 50 estét, amit a barátaival tölt, amikor közben velem tölt 315-ot..
2019. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is csak a heti rendszeresseg a sok, ha ritkabb lenne abszolut a srac partjan lennek. Tipikus szituacio, amikor nagyon nem illenek ossze. Ket szelsoseges ember. Az egyiknek folyton a fenekeben a raketa, a masik meg otthon pokhalosodik.
2019. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#7

Elolvastad a kérdést?

"alig van közös szabadidejük, és a férfi azt sem vele tölti"...

2019. márc. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem szól a barátjának,hogy alig töltenek együtt időt,mert azt inkább mással tölti,akkor feleslegesen szomorkodik vagy szólja el magát kicsit más embereknek.
2019. márc. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!