Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ok nélkül vagyok 'féltékeny',...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ok nélkül vagyok 'féltékeny', vagy ezek a dolgok jogosan zavarnak?

Figyelt kérdés

Több minden van, de a lényege igazából az, hogy a párom előttem több fiúval lógott. Nem feküdt le csak azokkal akikkel hosszabb ideig együtt volt kapcsolatban. (3 srác volt asszem, de annyira nyilván nem tárgyaltuk ki..) Utolsó kapcsolata kb 1 évvel a megismerkedésünk előtt ért véget.


Ezek fényében a következő dolgok zavarnak/zavartak:


-Előző kapcsolataiból maradt óvszerek vannak nála (két külön fajta), az egyikből elég sok. Most ez így hidegen hagy, de megkértem dobja ki, mert úgyse használjuk el. (Egyrészt zavar, hogy 'másét' húzom fel, meg amúgy méretben sem megfelelő nekem.) Ezeket egyébként nem kerestem, csak ott tartjuk azokat is amiket én hoztam. Ami külön zavar, hogy átrámolt minden holmit egy új szekrénybe, és ott is ugyanúgy őrizgeti... Nem tudom hova tenni.


-Van hogy elmegy barátnőjével/barátnőivel bulizni, inni, és akkor fiúkkal lógnak, mert van aki szingli és pasizik. Ő nyilván lekoccolja a srácokat, ebben nem kételkedem, de kicsit kattogok, amikor meséli h milyen vicces volt az xy srác este.


-Bárhova megyünk, ismeri a szórakozóhelyet, illetve tényleg nagyon sok embert ismer. Kicsit úgy érzem sokkal jobban kiélte magát, mint én valaha, és ettől kicsit félek. (Unalmas leszek, esetleg csak nem elég bulis.)


-Kitalálok néha dolgokat magamnak, pl félek, nem vagyok olyan jó az ágyban, vagy valamiben, mint mások. (Én elég tapasztalatlan vagyok, nem volt dolgom előtte csak egy lánnyal, akivel meg igazából nem volt se túl komoly, se túl felnőtt, érett kapcsolatom...)


Érzelmileg hirtelen éretlen lettem mellette. De igazából tényleg csak teljesen beleszerettem. Nem szoktam hozzávágni semmit, illetve ami nagyon zavar, azt megbeszéljük, nem szoktam megvádolni sose, bízok benne. Nagyon figyelmes velem, és szinte minden nap együtt vagyunk, úgy érzem ő is ugyanúgy szeret engem, mint én őt. Viszont korábbi dolgok miatt mindketten féltünk a csalódástól a kapcsolat elején.


2019. márc. 4. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

A gumiban én is "bűnös" vagyok, nekem is ott van a fiókom mélyén a doboz maradéka, amit még az exemmel vettünk. Most fogamzásgátlót használok, soha többé nem nyúlnék gumihoz, de gyűlölök bármit kidobni, ami még jó, szóval ott fog lejárni a szavideje, addig úgy vagyok vele, hogy tökéletes állapotú tárgyat miért dobnék a szemétbe?


Én is szoktam srácokkal találkozni, sőt, vicces is van köztük. Na és? Ha közülük akarnék valakivel lenni, akkor nyilván nem a párommal lennék.


Ha félsz, hogy nem vagy jó neki az ágyban, akkor ne olyan baromságokkal foglalkozz, hogy mennyi nővel voltál vagy nem voltál előtte... nem is értelek, ez teljesen irreleváns. Azzal foglalkozz, hogy a párodra figyelsz-e eléggé, vele kommunikáltok-e eleget. Kit érdekel, hogy előtte hány nővel voltál? Ha nem figyelsz a mostani partneredre, akkor egyáltalán nem lesz jobb neki attól, hogy már 100 csajjal voltál..


Döntsd el, hogy végülis bízol benne, vagy sem. Mert azt állítod, bízol, de akkor nem kattognál, csak mert beszélgetett egy jót egy hímnemű emberi lénnyel.

2019. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Remélem nem sértődsz meg rajta, de te akkora egy béta vagy hogy azt nehezen akarom elhinni.... Tegyél meg magadnak két szívességet: Hagyd ott, és változz végre férfivá. Egyetlen egy kapcsolat se fog működni úgy ahogy azt te szeretnéd, amíg a nő kell neked és nem te kellesz a nőnek. Jelenleg egy olyan eszköz vagy amit tök jó érzés féltékennyé tenni (szerinted mi másért meséli ezeket neked?) és kihasználni, beidomítani az engedelmességre. De most őszintén, mekkora egy balek vagy hogy még azt is ő mondja meg neked hogy melyik kotont használd? Embereld már meg magad, és mielőtt ezt rossz értelembe vennéd, valószínűleg ez volt egész életedben a legjobb tanács amit valaha kaptál volna akárkitől is. Gondolkozz el azon amit írtam, a te érdekedben.
2019. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván óvszer használóként tisztában vagy vele, hogy egy csomag óvszer, ha minőségit veszel nem két fillér. Ez nem olyan dolog mint őrizgetni az exedtől kapott romcsis szívecskés egyebeket, aminek mondjuk jelentése van.Azért nem dobja őket ki, mert neki az csak óvszer, amit ha még teljesen jó hülye lenne kidobni, pazarlás...Most ha együtt van egy sráccal vesznek egy doboz kakaóport, de aztán szakítanak és te kerülsz a képbe elvárnád, hogy dobja ki a teljesen jó kakaóport csak azért mert neked önbizalmi problémáid és kisebbségi komplexusaid vannak? Ezek a dolgok nem zavarnak jogosan szerintem, az óvszeres dolog semmiképp sem, az sem, hogy ő már ismeri a szórakozóhelyeket te meg nem, de igazából az a bulizós téma sem feltétlen a barátnőivel. A saját önbizalomhiányodat ne nyomd rá, inkább próbálj meg kezdeni vele valamit. Nyilván nem véletlenül van veled és ha azt érzed pont ugyanannyira szeret téged mint te őt csak fölöslegesen generálod magadnak ezt a sok hülyeséget. Te is leírtad, hogy kitalálsz dolgokat, mert félsz, próbálj egy kicsit magabiztosabb lenni, mert ezt máshogy nem fogod tudni megoldani.
2019. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszi! Nem csak állítom, tényleg bízok benne, és túllendülök rajta, most pl nem emiatt írtam ki a kérdést, hanem az óvszeres dolog volt ami zavart. De így tekintve tényleg nem hülyeség nem kidobni, ahogy te írod. Amúgy esze ágában se volt hogy használjam, csak ott tárolódik az 'enyém' is, és múltkor észrevettem.


#2 Tisztában vagyok vele, hogy elég rossz képet fest rólam amit leírtam, de amúgy nem vagyok ennyire férfiatlan.


#3 Tényleg hülyeség volt ezen fennakadnom, csak így hirtelen nem így tekintettem rá... Felnyitottad a szemem picit a kakaóporos példával.


Ami azt illeti énis úgy gondolom, hogy komplexusom van, mert sokszor észreveszem a viselkedésemen, ellenben magabiztos, határozott tudok lenni az élet legtöbb területén, illetve amúgy sikeresnek tituálom magam.


Mindegy, minden válaszolónak köszi, egyszerűen összekapom magam, mert most így végigolvasva a kérdést, plusz a válaszokat elég nagy lúzernek sütök, pedig több van bennem. Ja és elengedem ezeket a témákat, így, hogy más is reagált rá, már nem érzem ezeket a dolgokat zavarónak.

2019. márc. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!