Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy buktatnátok le?

Figyelt kérdés

Szóval adott a barátnőm, aki "állítólag nagyon szeret és velem akar lenni", de közben az exével kavar a háttérben... amiről én tudok, de ő abszolút nem sejti, hogy én tudom. Szóval, szerintetek, hogy tudnám, úgy lebuktatni, vagy úgy kihozni a szituációt, hogy ő igazán szarul érezze magát? Azért nem valami nagyon durva dolgot szeretnék, csak inkább valahogy ráhatni, hogy nagyon szarul érezze magát emiatt, mert azt tudom hogy valamennyire tényleg szeret, csak hát az exét jobban...

Köszi a tippeket :)



2019. márc. 4. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Milyen kapcsolat ahol az egyik fél azt szeretné h a másik szarul érezze magát lehet okkal kavar az exel mert rájött h rossz cserét csinált. Amugy mi a faxnak jöttök össze olyannal aki más szeret jobban,ez amugy ma divat h szakitás után percel már uj kapcsii ,talán lekéne zárni meggyászolni időt adni nem lenne ennyi exe igy exe ugy meg eleve millio exetek van és ugráltok függön kapcsibol kapcsiba..
2019. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha dobod és éled vígan a világod nélküle az elég nagy bosszú.
2019. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágd ki a 3,14csába és kész.
2019. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Marhára szerethet. Mint egy utolsó esélyt az egyedüllét helyett. :D
2019. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szépen összerakod a cuccait és agyő... Ha letojod, akkor az kicsit fájhat majd neki, de nagyot nem tudsz ebből alkotni, mert nem a barátnőd, csupán két pasival van egyszerre, de senkihez nem tartozik.
2019. márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!