Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek elöfordult, hogy jóindulatból bocsanatot kértetek egy egy vita után a pasitoktól, akkor is ha nem tévedtetek, es emiatt az kezdett lenézni titeket, lekezelni?

Figyelt kérdés
Tehat szeretetböl , ragaszkodasbòl csak a béke kedvéért , tettétek meg a bocsanatkérést ,, es emiatt a pasi ahelyett hogy hálás legyen hogy ilyen bölcs es ragaszkodó a baratnöje , a fejébe szállt a dicsöseg es egyre surubben, a semmiert is megsertödik, es távolodik,, lenéz?

2019. márc. 4. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, te súlyos fogalomzavarban szenvedsz. A megalkuvásnak semmi köze a jóindulathoz.
2019. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

" emiatt a pasi ahelyett hogy hálás legyen hogy ilyen bölcs es ragaszkodó a baratnöje "


Szerinted aki nem képes beismerni, hogy tévedett, annak ez menni fog: :)

2019. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 marcipántea ***** válasza:
100%
Szerintem "szeretetből" nem kérnék bocsánatot, ha a másik téved. Ha nem tudja elismerni, hogy hibázott, azért én nem hunyászkodnék meg. Megpróbálnám megbeszélni vele normális hangnemben. Ha azt sem lehet, hát... ott kezdődik a baj.
2019. márc. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy veszekedés után alap, hogy mindkét fél bocsánatot kér. Egy ember nem tud veszekedni, ha elfajult a dolog ahhoz mind a ketten kellettek, mind a ketten elrontották. Tehát mindkét félnek illik bocsánatot kérni a viselkedéséért, nem csak annak akinek végül is nem volt igaza.

Egyébként normális lelkületű ember nem gondolkozik így. Nem fogja lenézni a párját ilyenek miatt. Normális embereknél ez úgy működik, hogy volt egy vita, mindketten bocsánatot kérnek, ha esetleg valamit nem sikerült tisztázni azt megbeszélik aztán el van felejtve. Meg persze beismeri, hogy nem volt igaza akkor is, ha a másik fél bocsánatot kért. Csak ilyen kapcsolataim voltak eddig, soha senki nem nézett le vagy bunkózott mert én kértem előbb bocsánatot.

2019. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer, mivel a pasi egy hisztis, okostojás volt.
2019. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lenéz mert nincs tartásod.

Igy lesz belőled lábtörlő, akit mindig át lehet vágni.

2019. márc. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbántom és igaza volt, minden további nélkül bocsánatot kérek, de csak a "béke kedvéért", megalkuvásból nem. Törekszem a békés megoldásra és a dolgok nyugodt, higgadt megbeszélésére, illetve szinte lehetetlen megsérteni engem, de ha a másik elfogadhatatlanul viselkedik és még utána neki áll fejlebb, akkor nincs bennem késztetés arra, hogy fussak utána és kibékítsem. Ha távolodik egy ilyen dolog miatt, hát távolodjon, aki ilyen helyzetben így reagál, azért igazából nem is kár. Ezzel a fajta viselkedéssel csak azt az üzenetet közvetíted felé, hogy egy lábtörlő vagy, aki nem tiszteli saját magát és egy ilyen embert tényleg nem is lehet tisztelni vagy becsülni.
2019. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha veszekszunk, es pl. igazságtalan, megbant, akkor nem kérek bocsánatot.

Viszont, ha lenyugodtan, azt szoktam, mondani, sajnálom, hogy veszekedtunk. Ezzel tudtára adom, hogy bánt a dolog, de nem fogok bocsánatot kérni olyanert, ami velem szemben volt bántó. Ha én bántom meg valamivel, természetesen bocsánatot kérek.

2019. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!