Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem teljesen elidegene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teljesen elidegenedett, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nemrég még ő nyüzsgött körülöttem, be nem állt non-szop a szája, mint a rádió, sok is volt nekem, folyton szexelni akart, nagyon boldog volt, tartott ez 4 évig.

Fél éve viszont csak lakótársak vagyunk, teljesen érdektelen, komor, még ha olyan dolgot is mondok, ami lázba hozta korábban.

Beszélni nem lehet vele, mert meg se szólal.

Hoztam neki ezt-azt, mindig megköszöni, de azt látom, hogy titokba mindig kidobja, még ha étel is.

Azt mondta faggatásomra 2-3 hónapja, hogy a lányokhoz vonzódik, mert a férfiakkal a kapcsolata mindig ugyan úgy végződött kb ugyan annyi idő után. Leghet, csak le akart rázni.

Nincs senkije, hisz háztartásbeli, és mindig otthon van, elvan a kis világába. Már utazni sem szeretne. Szexet sem ő, aki anno napi 3-4 szer is simán akarta volna. Netes személyekkel kommunikálgat, de csak a hobbijaikról, beleolvastam.

A fiúnkkal is ő engedékeny volt, mostmeg ő a szigorú.

Hogy hozhatnám rendbe a kapcsolatomat?


2019. márc. 4. 21:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*non-stop
2019. márc. 4. 21:41
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Tesó, szerintem te is tudod, hogy ez Game Over.


Nincs már remény, valamit nagyon elcsesztél, pláne ha leszbi a csaj...

2019. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Ennek a hazasságnak meszeltek, ....vagy elengeded qrni más nőkkel, ő meg tèged :):
2019. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szeritem is game over.


De ha elvileg leszbi hajlamai vannak, akkor arról miért nem tudtál, vagy nem volt valami jel?


És miért nem dolgozik?

2019. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

SEGÍTS NEKI. Esküszöm, hogy minden férj ezzel cseszi el a kapcsolatát. Nem foglalkozol vele, nem ápolod a lelkét, elvárod, hogy magától ragyogjon. Nem fog.

Abból áll az élete, hogy mos meg főz rád, gyereket nevel meg néha foglalkozik a kis hobbijaival. Elhanyagoltad őt, hagytátok, hogy megölje a hétköznapi rutin. Foglalkozz vele sokkal többet. De ne csak utazások formájában, hanem a lelkével is. Vedd át tőle a háztartást heti egyszer, vagy csináljatok valami romantikusat. De ne várd el, hogy magától tökéletes legyen. Az, hogy a párod milyen nagyon sokban függ attól, hogy hogy bánsz vele.

2019. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azért nem dolgozik, mert fiatalabb korában abba hagyta az iskolát, hogy hostess lehessen külföldi rendezvényeken. Most már viszont nem fér bele az értékrendjébe, hogy napokig távol legyen és az én munkámmal sem lenne összeegyeztethető. Nyelveken beszél, nagyon intelliens, viszont nem érné meg, hogy itt a gyárba dolgozzon. Annyi kis pénzre meg nem is vagyunk rászorulva.

Gondolom neki is érvágás lenne, mert a rengetegszeresét kereste.

De egyébként akkor sem volt társasági ember. Sosem voltak barátai. Többször is mondta, hogy én vagyok a mindenkije. Ha lenne saját fizuja mint régen, azt gondolom, már lelépett volna tőlem egyébként.

2019. márc. 4. 22:34
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Neked kell változtatnod.

Ez hónapokig tart majd.

De járj a kedvében, csináld meg azt amit szeret, vegyél virágot, és egy fontos dolog!

Gary Chapman-től van az 5 szeretet nyelv. Töltsétek ki.

És ami kijön neki azt gyakorold felé. ;)

2019. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2019. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy minden rendbe nálam. De engem meginvitált a pszichológus. Én nem mentem el. Nem is fogok.

A szeretetnyelveset megcsináltattam vele, ugyan annyira jött ki százalékban mind az öt neki.

2019. márc. 4. 23:09
 10/17 A kérdező kommentje:
*Azt mondta, minden rendbe NÁLA. Én viszont nem megyek pszichológushoz, hisz nem nekem van problémám.
2019. márc. 4. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!