Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a feleségem?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányunk és nagyon rossz a kapcsolatunk.

Én többet akarok szetetkezni de a nejem nem akar.

Megbeszélni se tudjuk mert okításnak veszi és azt mondja hogy majd lesz én meg csak várom hogy mikor lesz, kb.havi 4- szer bújunk össze az is öt perc.

Gyerek szüketése után tudtam és túrelmes voltam, de már 3 éves a gyerek és nem lehet az hogy miatta fáradt stb.

Én 12 órázok 3 nap melo 3 nap pihi úgy hogy idő lenne rá.

Családomnak mindent megadok, nem kocsmázok nem is iszok egyátalán,tehát nem egy szemét alkoholista vagyok és mégis úgy bánik velem mint egy rossz emberrel.

Este hamar elalszik pedig a gyerek ennyi idős korban nem olyan fárasztó már és vagy ha napközben alszik a gyerek ő is alszik vagy facebook ozik.

Én kb.5 óra alvással,12 óra munka után tudok a gyerekkel játszani és a nejemmel együttlenni, de ő nem akar és szinte mindig skkor can ha már szóvát teszem, magától nem, tehát olyan azt se tudom mikor volt hogy kívánlak apja.

Emiatt sokat veszekedtem és veszekedtünk.

Nem tudom elfogadni hogy 2 ember akik szeretik egymást miért nem vágyik a férjére a szerelmére.

Lehet megutàlt,de mondtam hogy mondja meg őszíntén ha így van merz sokat veszekszünk.

Bunkó velem, én nem erre vágyom.

Szerintem ennèl több szex kell, mert ki nem szeret szexelni főleg a párjával,akkor miért akarta hogy elvegyem stb.

Kicsit hosszú lett, de ki kell írnom magamból,én már nem számítok neki.



2018. dec. 9. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
57%

En sem kivanom olyannal a szexet, aki hazicselednek tart, semmi kedvesseget nem ad nekem, nincs benne egy csepp romantika, es a szexet is lezaravja 5 perc alatt, tehat rohadtul pocsek szereto.

Mikor lepted meg valami romantikus vacsoraval, vagy barmi aprosaggal a parod? Mikor ajanlottad fel neki, hogy vigyazol hetvegen a gyerekre, o pedig ugorjon el a baratnoivel kicsit csajos napot tartani, kozmetika, fodrasz, mozi, ilyesmi?

2018. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 Izabella220 ***** válasza:
38%
Hát valószìnüleg benne lecsitultak a hormonok.Van hogy szülés után megváltozik a nőnek, a sex iránti habitusa.Ez nem attól van h nem kíván,vagy nem szeret.Egyszerűen különbözik a sex iránt való érdeklődésetek.Ezt meg kell tudnotok beszélni,mert nem szokott jó vége lenni.
2018. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
70%

Te folyamatosan azt mondod neki, hogy NEKED mi hianyzik. De azt megkerdezted mar tole, hogy neki mire lenne szuksege, hogy boldogabbnak erezze magat?

Mikor beszelgettel vele utoljara? Mikor hallgattad meg, mikor figyeltel ra erdeklodve? Valoszinuleg nagyon-nagyon reg...

2018. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
46%
Magamból indulok ki.Minél többet nyaggatnak valamivel,annál inkább nem akarom.Veszekedést fejezzétek be,mert mérgezi a lelkét neki is,neked is.Hanyagold most a szex témát.Kezdj el kedveskedni,apróságokkal lepd meg,mosogass el helyette,menjetek el kettesben valahova,mondd el neki többször hogy mennyire szereted,milyen fontos neked,soha nem akarod elveszíteni.A lelkét kell ápolni,és jobb irányba mennek majd a dolgok,várd meg míg ő közeledik.Sok sikert.
2018. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
72%

"nem kocsmázok nem is iszok egyátalán"


hát te egy kihagyhatatlan parti vagy, édesapa.

2018. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 A kérdező kommentje:

Jajaj.

Hát nem teljesen ezekre a válaszokra számítottam.

Miért baj ha egy férgi is beszér az érzelmeiről, vagy érzékny?.

Párom nem mondja hogy neki is lenne problémája és ezt el is mondhatná nyugodtan,én értük vagyok.

Az én problémám nem egy olyan probléma ami valamilyen kényszer vagy megerőltetést igényelne.

És nem egy mosogatástól fog letámadni,kívánni,amúgy szoktam mosogatni és segíteni.

Én akit szeretek kívánom és akarom,szerintem minden pár akarja egymást vagy akarná mert a szex az egyik legjobb dolog a világon.mindegy.

Kettesben elmenni valahova nem lehet merr anyós nem vigyáz a gyerekre mert lusta és sok dolga van olyankor.

Amiért szült nem kell nem kívánni a szexet mert már 3 éve szűlt.

Én is itt vagyok és törődést kérek,vagy csak azt csináljam amit ő akar pl.elmenni bevásárló központokba stb.és vegyek meg mimden mi jót?

Igen csak magamról beszélek,és?nekwm is vannak érzelmeim


Aminek jelenleg érzem magam:

Vagyok neki és annyi

Vigyem ahova akarja

Adjak meg mindent

Ez természetes,de akkor ez nem házasság és nem egy szép élet.

Én mitnkapok,minden kapcsolatban van valamilyen elvárás a másikniránt.

Adok és nem kapok, ez kihasználás ézelmileg.

2018. dec. 9. 17:35
 7/72 A kérdező kommentje:
Első válaszlónak hogy ne engemm állíts be rossz embernek.
2018. dec. 9. 17:37
 8/72 The pale emperor ***** válasza:
77%

Nem tudom miért támadjátok ennyire a kérdezőt. Elmondta, hogy bunkó vele az asszony, nincs szex és állandóan fáradt.

Emberek...3 éves a gyerek mi az, hogy a szülés miatt? Amikor az én gyerekem ennyi idős volt már bölcsibe járt és visszamemtem dolgozni. A kérdező dolgozik és a leírtak alapján mimden idejét otthon tölti de ebből a leírásból az jön le, hogy l...asz megbecsülést nem kap.

Udvaroljon meg hagyja a szex témát. Mióta billent el ennyire a mérleg? Jó, hogy ne kérjen már elnézést mert hiányzik neki.

Meg segítsen többet otthon. 12 órát dolgozik az asszony meg 0-át, baromi liberális vagyok én is meg minden de azért ebben az esetben a nő dolga a háztartás a férfié a munka, majd ha az asszony is dolgozik akkor lehet és kell is felezni.


B@.szki...totál elszállt az agyam ettől. Nem is csodálom, hogy ilyen buta, irritáló, femináci nőktől egy férfi sem akar gyereket.


Kérdező te pedig kerek perec ülj le az asszonnyal amikor alszik a gyerek vagy passzoljátok le egy napra a nagyihoz és kérj választ a kérdéseidre.

2018. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menjetek el egy szexuálpszichológushoz. Ő tud az ilyen ügyekben segíteni.

N24

2018. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
12%
Mert egy papucs vagy és hagytad, hogy becsicskítson. Emiatt nem tisztel már, nem vesz férfiszámba, és nem is nedvesedik tőled. Nem lennék meglepve, ha lenne egy (több) másik férfi, aki rendszeresen kezelgeti ameddig te a gyárban gályázol a (már rég szétesett) családodért.
2018. dec. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!