Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és a örömlányok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és a örömlányok. Mennyire itélitek ezt el?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi aki tanulz,tisztessegesen dolgozik,tervei vannak stb.Szóval adott egy normalis pasi,de bevallaná az uj kapcsolat elején, hogy ő bizony eljárt fizetős lányokhoz ameddig szingli életmódott élt.Termeszetessen kapcsolatban,már nem tenne ilyet.Lányok/nők ezt ti hogy reagalnátok le?

2019. márc. 7. 15:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
20%

Teljesen mindegy mit teszel, mindenbe bele lehet kötni.


Ha jártál - fúj, gusztustalan, erkölcstelen stb.


Ha nem - "tapasztalatlan lúzer" vagy


Csak az elfogadható, ha minimum 18 éves korodtól voltak csajaid, lehetőleg több és minimum profi vagy a szexben. Minden más "elfogadhatatlan"

2019. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

11-es


Az a baj hogy egyetértek veled :)

2019. márc. 7. 15:51
 13/33 anonim ***** válasza:
10%
Azért mert a nők szeretnek magaslovon ülni szeretik magukat jobbnak beállítani mint amik. nekem a nők nagy része a második randin szét tették a lábukat. Nyilván vannak nagyon rendes nők de azokra hamar lecsapnak .
2019. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
15%
A nők sokkal jobban szeretik, ha előttük hül...yítettél 10-20 nőt, csak a dugás végett. A betegség. Az embernek van olyan ismerőse, aki nemi beteggondozóban dolgozik, meglepődik melyik rétegből járnak oda a legtöbben betegség végett.
2019. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem nem elítélendő. A huszonéves lányok már sorban potyogtatják ki a gyerekeket, aztán még a szülés környékén szétmennek a párjukkal, az az elítélendő. Én is el fogok menni prostihoz, mielőtt betöltöm a 40-et. Amelyik nőnél ez gond, az szerintem nem normális, bocs. 39F/szűz
2019. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
44%
Férfiként mondom, le sem sz*rják. Te fizetsz érte, ők ingyen csinálják, mi a különbség?
2019. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem ítélek el senkit, egyszerűen csak ebben az esetben nem egyezik az értékrendünk és a párkapcsolatról alkotott elképzeléseink. Szerintem teljesen jogosan várok el ennyit a leendő páromtól cserébe azért, hogy nekem sem voltak egyéjszakásaim vagy szexkapcsolataim sem gumival, sem anélkül.
2019. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy baromság. Alkalmi partnert/ tartósabb dugsipartnert könnyen lehet találni.


Elég az utcán vagy a tömegközlekedésen próbálkozni. Esteleg fb-on random ráírogatni lányokra. Tudni kell kinél lehet probálkozni, ki a bevállalósabb. Ha értesz a dologhoz azt fogod neki mondani amit hallani akar. :)


Nem beszélve arról, hogy prostitól egyéb úton is össze lehet szedni nyavajákat.

2019. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

#18


Ez amúgy teljesen rendben van...


De...


Általában ez úgy csúcsosodik ki, hogy a kapcsolatban sem lesz túl sűrűn semmilyen szexualitás, magának nem csinálhatja "mert az fertő", szóval kapcsolja csak fel a képzeletbeli erényövet és készítse a gatyáját a triplára duzzadt kék golyóinak.

2019. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

#19


De tényleg ez lenne a "szép"? Összevissza hazudozni minden szart szexért, "mer az ingyé van"?


Mert ezt tényleg elismerik manapság, mintha valami dicsőség lenne.

2019. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!