Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és a örömlányok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és a örömlányok. Mennyire itélitek ezt el?

Figyelt kérdés
Adott egy férfi aki tanulz,tisztessegesen dolgozik,tervei vannak stb.Szóval adott egy normalis pasi,de bevallaná az uj kapcsolat elején, hogy ő bizony eljárt fizetős lányokhoz ameddig szingli életmódott élt.Termeszetessen kapcsolatban,már nem tenne ilyet.Lányok/nők ezt ti hogy reagalnátok le?

2019. márc. 7. 15:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%

#31


Ezzel az a baj, hogy sokaknak az sem, ha tapasztalatlanság van... Így valamit hazudni kell, kamu volt kapcsolatokat vagy ilyesmit és reménykedni, hogy nem bukik le...

2019. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

31. Nekem meg az nem, ha pl beleszarok más kapcsolatába. A csaj "elfelejtett" szólni, hogy egyébként kapcsolatban van. Randizgattunk, normálisan haladtunk is, én ezt hittem, hogy lesz barátnőm, aztán marha nagy poén volt, mikor kiderült, hogy hoppá :D

32/f

2019. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert máshogy áll a szexhez, mint én. Nekem az nem egy fizikai aktus, amit megveszek, megdugom, azt vagy élvezi vagy nem, leszarom. De én meg nem kellenék prostis pasinak, mert nagyon prűd vagyok, mindketten nyernénk, ha elkerüljük egymást. 😃
2019. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!