Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Miért teszi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért teszi ezt?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk együtt. A munkája miatt van hogy 5-6 napig nincs tali. Szoktam nála aludni, szexelünk és azt mondja szeret. De egy csokin kívül semmit se kaptam még. De én köszöntötte Valentin és névnapra is. Ő nem tart Valentin - napot. Sejtésem szerint, Nőnapra se fog köszönteni. Kérdeztem holnap mit csinál. Erre ő: Hát szeretnék holnap pihenni. De felmehetek ha akarok... De amúgy a munkája miatt kB. 1 hétig megint nem lesz tali. Szarérzés. Elm. szeret. Mondja, jött velem orvoshoz meg sokat beszélgetünk... De ez... Nem tudok ragyogni mellette. 😔 Nem vágyok drága dolgokra, ( sose kaptam virágot Nőnapra senkitől) csak egy kis apróságra. Szép bókokra.... Szeretem. De kezd ez fájni.... 24/N
2019. márc. 7. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem jelentesz neki semmit. Csak dugásra vagy jó.
2019. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Már bocs de ingyen prostinak tart. Csak beléd akar "üriteni". Az ilyen ember tíz fillért ne ér. És szerintem még legalább egy nő van még rajtad kívül. Ez a munka dolog miatti elfoglaltság kamu.

Szomorú, hogy ilyen megtörténhet, de ha van aki hagyja akkor fogja is csinálni a másik kihasználását.

2019. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja.

#2 jól leirta mizu.

Mit lehet ehhez hozzatenni?

2019. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Velem is ez volt csak 4 hónapig,meg nem csalt ,de vege lett.

Soha semmit nem kaptam én mindig kedveskedtem neki.Annak alap dolognak kellene lennie hogyha szeretunk valakit neha neha meglepjuk egy apro valamivel, gesztus /szandek a fele akit szeretunk.

Probald vele megbeszelni,lehet mas kornyezetbol jott ahol ez nem szokas ,ha a beszelgetes utan sincs valtozas akkor utana neked kell eldontened ,hogy szukseged van e erre.

2019. márc. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az előbb megbeszéltük, hogy holnap Megbeszéljük ezt.
2019. márc. 8. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapja tart, 5-6 napig nincs tali...azaz heti 1x-2x...

Vagyis max 5-6 alkalommal voltatok együtt eddig. Ezt max haverságnak tudnám nevezni, de még tán annak se. Szóval egyelőre közös sírhelyben azért még ne gondolkozz.

2019. márc. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Holnap pihenni szeretne,de ha szex lenne,akkor felmegy.Az amùgy szeretlek szó jó alap ahhoz,hogy legyen szex.Holnap meg is beszélitek az lesz,hogy szeret,sokat dolgozik,fáradt,Te elhiszed,és megy minden ugyan így tovább
2019. márc. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nincs nehéz dolga veled. Te jó isten... Ennyi ésszel szabadon. xD
2019. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán mert nem a szerelme vagy, hanem valami más.Írni meg mondani bármit lehet.Egyébként ez a munka miatt nincs tali,meg ez az ,,erre még visszatérünk" mind tipikus dumák.
2019. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!