Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom belém teszi az ideget....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom belém teszi az ideget. Direkt, hiába kérem, hogy beszéljük meg. Kezdek kifordulni magamból. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az élettársam 41 éves, az ember azt gondolná eddigre mindenki megtanulja kezelni a helyzeteket. Akárhányszor szólok neki, ha valamivel megbánt vagy ha valamit másként látok ő fogja magát és nem reagál. Elmegy kávézni, bont egy sört, elszív egy cigit. És utána visszatér mintha mi sem történt volna. Ez történt ma reggel is. Pitiáner dolog de rettentő rosszul esik. Megbeszéltük hogy hétvégén elugrunk a barátainkhoz, akik 9-re vártak már minket. Ő hajnali 3kor még filmet nézett. Gondoltam azért csak fel tudom kelteni majd. 8ig vártam addigra már 4x szólt az ébresztője, amire semmi reakció. Elkezdtem szépen kedvesen felébreszteni erre rám ripakodik hogy hagyjam már békén mert így az egész napja szar lesz. Most kelt fel 20 perce végül sokszoros kérlelésemre. Mondtam neki hogy legalább ha tudja hogy megyünk valahova ne kelljen könyörögni hogy készüljön, mert várnak minket, megkaptam a magamét hogy mindig okos vagyok, tudnak ők is varni, nem a főnökeink hanem a barátaink, neki fontos hogy úgy kelljen fel ahogy ő akar, stb stb. Mindig ha szólok fogja magát kioszt, mindig én vagyok a hülye meg a degenerált és elmegy ki ezt azt csinálni, 4 perc múlva visszajön és mintha semmi se történt volna... bennem meg bennem marad a feszültség
2019. febr. 24. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Lépj le egy időre, ha már nem használ a szép szó!
2019. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Tippre azért csinálja, mert úgy gondolja hogy majd közben úgyis lenyugszol és nem mered majd tovább firtatni, meg így foglalkozni se kell vele. Persze közben ő is lenyugszik, mert mással fog foglalkozni. Ez még nem lenne gond, sokkal jobb mintha üvöltöznétek, de utána lehetne beszélni róla, főleg ha nagyon bánt a dolog.


Az első szerintem hogy máshogy kell reagálni. Nem könyörögni neki, kérlelni, hanem ha nem kel, akkor megmondod neki hogy elmész egyedül. Ha azt mondja hogy neki úgy kell felkelni ahogy ő akar, akkor azt válaszolni, hogy te meg úgy indulsz el ahogy akarsz, addig leszel ameddig akarsz és ott ahol akarsz.


A második dolog beszélni erről az egészről értelmesen. Megmondani neki hogy egyre több feszültség van benned a fentiek miatt, és hogy egyre rosszabbnak érzed. Pontosan kifejezni hogy miben szeretnél változást, mi lenne jobb. Beszélni akarsz az aktuális problémáról, mert az nem okés hogy lehord és eltűnik, te meg idegeskedsz. Ha nem érdekli és nincs változás, akkor kicsit foglalkozni magaddal, elmászkálni ide-oda nélküle, kikapcsolódni. Egy ideig kevesebbet lenni az életében és akkor lehet feltűnik neki hogy nem természetes hogy ott vagy.

2019. febr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Beszélhem helyettem az, aki jobban ért a válaszadáshoz :)))


Csak negyed óra, de ez egy jó válasz.


A férfi és a női agy - Mark Gungor - 2. Rész (HUN)


https://www.youtube.com/watch?v=cgUgQTPh2I4


Ha teszik, akkor a folytatást is fenn találjátok a youtubon.

2019. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
A facé vagy együtt egy óriáscsecsemővel? De most komolyan...
2019. febr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele együtt?
2019. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az ember önzö is,bunkó is veled szemben.Mert megteheti..mert hagyod.Találsz jobbat is hidd el!
2019. febr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Most értünk haza. Képzeljetek. Ma betelt a pohár. Ez már tényleg gáz. Ma elkezdte mondani hogy a barátnőm nem vett fel melltartót és úgy flangált a lakásban. Mire én rákérdeztem hogy ez miért zavarta, nem kell odanézni, ő így erezte magát kényelmesen otthon, vasárnap én sem mindig szoktam. Nyilván túl kihívónak tűnt számára. Mondta hogy amúgyis hogy lefogyott a csaj pedig a bő nadrág semmit se engedett láttatni, no mindegy mondom ha már így belekezdett nyilván elkezdett zavarni hogy ezt mondogatja. Rákérdeztem h azért jól néz most ki nem? Keresi a megfelelő választ, ami persze nem jött mert azt hitte megsértődök ha igent mond (pedig tényleg jó alakja lett) és mi jött ki a dologból hogy hag azért egy ilyen alkatnak könnyebb mint nekem meg neki alapból hosszabbak a lábai stb stb. Na mármost én tudom hogy az ideálja nem én vagyok, de hogy ezt miért hozza a tudtomra mindig? És nem úgy hogy nézd bébi jól nézel ki látszik mindent megteszel érte hanem te sose lehetsz olyan mert más az alakod te sose leszel ilyen mert így meg úgy. Majd mikor ezen besértődök akkor előjön azzal a témával hogy nem ez a lényeg ő két év múlva már közel sem fog ilyen sportos maradni és neki nem a tökéletes testű nő kell. Én elhiszem hogy ezt ő így gondolja de akarata ellenére az önbizalmamba akkorát rúgott hogy alig tértem magamhoz. Tényleg ennyire másként kommunikálnánk mi nők?

2019. febr. 24. 23:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen most is szó nélkül fogta magát kiment cigizni aztán enni aztán most elindított egy filmet és úgy csinál mintha abszolút nem is történt volna semmi. Bennem kételyt hagyva hogy egyáltalán minek van velem ha ennyire nem lát jónak. Persze megkaptam a választ hogy nem a hibátlan nőt kereste és végképp nem a tökéletest.
2019. febr. 25. 00:03
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
ma este nem csak az ideget tenném beléd
2019. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!