Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerültetek ki az "ellaposodásból" a kapcsolatban? Mit tegyek? 22n

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom és ő is elkötelezett mellettem, 5éve vagyunk együtt és tervezünk családot is.

Két éve költöztünk össze és még ebben sem ütköztünk problémákba.

Az egyetlen dolog ami aggaszt, hogy úgy látom nagyon elkényelmesedett. Csak akkor megyünk programokra vagy kirándulni ha én kitalálom és ráveszem.

Persze nem vagyunk dúsgazdagok, de néha egy kis mozi, negyedévente wellness vagy legalább biciklizni, túrázni, játszani valamit azt lehetne rendszeresen. Ezek is már csak akkor vannak ha én kitalálom és mondom. Ha őt kérdem, neki mindegy, elvan úgy is,hogy hazajön munkából és videókat néz órákig. Persze amit kell otthon megcsinál...de ő nem talál ki semmit, nem kezdeményez.

Már kezdek ebbe belefáradni, elveszi a kedvem, hogy neki minden mindegy és alig élünk, szórakozunk. Sokszor volt, hogy megbeszéltünk valamit estére, aztán ő döglött és látszott rajta,hogy semmi kedve elindulni én is 'mellé lustultam' és nem csináltunk semmit végül.

Nem akarok úgy élni már, mint az50 éves házasok. A szavak nem segitenek, hiába mondom,hogy ő is találjon ki valamit,neki mindegy. Van valami praktika, akármi amivel rádöbbenhet, hogy ez így nem jó? Amúgy ő 27 éves. Várom a tippeket, tapasztalatokat.


2019. márc. 9. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Tud ő arról, hogy ez rossz neked ?

32/f

2019. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk Én sem szeretem, hogy mindenáron menni kelljen valahova. Van egy mondás: mindenütt jó de legjobb otthon. Lehet tényleg fáradt.


És, hogy válaszoljak is. Mond meg neki.Vagy próbálj elmenni barátokkal. Hátha utána ő is kedvet kap már csak a féltékenység okán is.


Amúgy baromi jó, hogy ilyen fiatalon 5 éve együtt vagytok. Gondolom, ő neked az első (vagy komoly) partnered?!


/F/

2019. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Persze én is szeretem otthon, a nyugodtságot, kényelmet, filmezni, nasizni szoktunk együtt amit nagyon szeretünk. De ezen kivül szükségem van a természetre is, új dolgokat látni és kipróbálni, imádok utazni is. Ezzel ő is igy volt, nagyon sok mindent csináltunk és az utóbbi 1-2 évben lett ilyen 'lusta(?)'

Kissé én is antiszoc vagyok, nem kell nagy társaság, vele szeretek lenni meg még 2-3 barátnőm van és ennyi. A barátnőimmel is szoktam ezt azt csinálni, de ők is ritkán érnek rá. Na meg nagyon hiányzik a párom ha nélküle csinálok valami érdekeset.


Amúgy előtte még volt egy barátom, aki dobott mert kiakart próbálni még más lányokat, ő volt az első nagy szerelmem, de nem bánom,hogy igy alakult, mert így a mostani párommal lehetek. 😊

2019. márc. 9. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit én is olyan vagyok mint a párod, szeretem otthon lenni és semmittenni, a párom pörgős, mindig megy valahova, igényli a programokat, és igy is van, hogy legtöbbször ő szervezi őket, ami szerintem nem baj, mert sokszor én magamtól nem mennék, de aztán örülök, hogy kimozdultunk.


Szerintem nem baj, hogy csak egyikőtök vet fel programokat, ha a másik benne, van, szóval nem mondja mindig, hogy neki ehhez nincs kedve. Persze előfordul,hogy én is megmondom, hogy most tényleg fáradt vagyok ehhez. A lényeg a kompromisszumkötés.

Szerintem nincs praktika, hogy ne legyen ilyen a barátod, hiszen ő ilyen, igy van összerakva.

2019. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Igen ez esetben nincs baj és igy okés..viszont ő nem ilyen volt. Még előttem is minden hétvégén csinált valamit, és pár éve együtt is. Szóval időközben lett így, ebből gondoltam,hogy kissé ellaposodott az egész részéről.

2019. márc. 9. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!