Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már lassan 42 éves vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 42 éves vagyok, de még szűz! Hogy magyarázzam meg?

Figyelt kérdés
Voltam fiatal, voltak jobb rosszabb napjaim. Elvégeztem egy egyetemet. Elhelyezkedtem. A munkám során az emberekkel való bánásmódomra sosem volt panasz. Van egzisztenciám, ingatlan, jármű. Ahol élek, ott vagyok jóban emberekkel, de amikor több év után mondjuk munkahelyet váltok, a régi lakóhelyemről alig keres valaki, még nagyon az se, akivel szerintem jóban voltam. Nehezen tudok kapcsolatot teremteni, sose voltam könnyen barátkozó. Most neten próbálkozok, de az eddig milyen tapasztalatod volt kérdésre, ha megmondtam az igazat, egyszerűen köddé váltak, akár többszöri személyes találkozás után is. Nem tudom, hogy szaladt el felettem az idő, és azt se , hogy oldjam meg.

2019. márc. 9. 19:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kéne magyarázkodnod?
2019. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ha kérdezi az ismerkedés alanya, mégis mi a jó életet csinált 42 évig, akkor mondani kell valamit.


Igazából ő sem tudja miért ment el felette az élet... és az annyira nem fest jól az önéletrajzban, hogy eddig nem érdekelte a másik nem, majd hirtelen 42 évesen úgy döntött mégis.


... de szerintem ezt nem lehet kimagyarázni már.

2019. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Rockarc ***** válasza:
67%

Ez olyan, mint a munkaeropiac. Ha 42 evesen jut eszedbe, hogy kene valamit dolgozni, akkor sok jora ne szamits. Talan a talicskat tolhatod, ha meg birod. De lehet oda sem engednek.


Remenytelennek nem mondanam a helyzeted, de ide mar komoly gyomor kell, hogy egyaltalan labdaba rugj. Azoknal a noknel lesz egyaltalan eselyed, akik kiirtanak minden ferfit 10m-es koron belul. Valahol neked is meg kell fizetned a tanulopenzt. Azert nem mondom a hivatasos reszleget, mert neked nemcsak ezen a teruleten van elmaradasod, hanem a komplett parkapcsolat kimaradt az utolso 25 evedbol.


Mondjuk egy jo adag amneziaval en is valahol itt toporognek a rajtvonalnal. Fene tudja. Lehet jobb lenne, mert nem lennenek karos berogzodeseim.


42F

2019. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%
30 éve csak vered a fa..od? Ez nagyon beteg...
2019. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%
miért pont 30 éve?:)
2019. márc. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Igen férfi vagyok, ezt sajnos elfelejtettem beleírni.

Az a legnagyobb gond, hogy az egész családom/unk el van cseszve. Testvéreim a szülők -egyébként szintén megindokolható- bolondériájából kifolyólag kimentek Németo-ba. Félévente egy hétre jönnek haza. Kábé ennyi. Egyik szülőm hangulatingadozásos, plusz idegi betegsége van, plusz maradványhallása, plusz mindkét szemén mindkét hályog. Másik szülőm örökbefogadott egyedüliként, de eredeti testvérei nem látogatják, mindene a kutyája, meg a tyúkja, meg a szomszéd elbontott házban lakó cicákat eteti. Néha ad magára, de a környezetére nem. Külön élnek. Én gondozom mindkettőt. Ezért költöztem haza kb hat éve. Mivel jogos szerintem a panasz, hogy rossz nekik egyedül. De énnekem így még rosszabb. Most pár hónapon belül megint elköltözöm, ez már saját lakás lesz. Csak az idő. Meg a majd határidők, amiket hallottam tőlük kiskoromban. Úgy érzem cserbenhagytak, szemenköptek, belehánytak volna a számba. Semmi nem igaz úgy, ahogy "tanították", de nem hiszik el.

2019. márc. 16. 20:43
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az amit szerintem magyaràzni sem kell.
2020. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
"Még nem találtam meg az igazit"
2020. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%

Huh hát nyilvánvaló, hogy személyiségzavaros szülők neveltek föl. Itt az ideje, hogy leválj róluk. Nekik adtad az életed első felét. Legyen ennyi elég. Ők sosem fogják megérteni, hogy csak élősködnek rajtad és nincs igazuk.

Remélem azóta már elköltöztél.

Most már foglalkozz magaddal. Szedd rendbe magad, fizikailag (sport, fogak, ruha).

Ha a nők a múltadról faggatnak, mondd hogy egyelőre nem szeretnél erről beszélni, legyen elég, hogy független vagy és nincs gyereked.

Mivel ennyire hagytad elfajulni a dolgokat, és hagytad hogy a szüleid ennyire kihasználjanak, valószínű, hogy nők közül is vonzanád a bántalmazó személyiségeket.ezért javaslom neked hogy lépj kapcsolatba egy pszichológussal aki jártas a bántalmazók áldozatainak kezelésében. Az áldozat ugyebár te vagy. A legfontosabb hogy az életed második felét már ne áldozd föl egy bántalmazóért.

Ehhez nagyfokú tudatosság kell. Kelleni fog a komoly klinikai pszichológus. Addig is olvasgassál a témáról sokat.

2020. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell senkinek se magyarázkodnod pláne nem az intim életedről. Mond meg nekik hogy nem akarsz beszélni a tapasztalataidrol. Aki meg erősködik és nem érti hogy váltsatok annak csak azt kell mondani hogy lenne olyan kedves és elengedne?


Amugy nincs min szégyenkezned. Majd lesz párod. A szerelem nem korhoz kötött. Volt olyan akinek az apukaja meselte hogy 40 fölött találta meg a tarsat a lanya. De a lánya olyan helyen is dolgozott ahol nehezebb is volt tarsat talalnia.

2020. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!