Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ronda dolog, hogy ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda dolog, hogy ha a barátnőm nem akar velem lefeküdni elmegyek egy prostihoz?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja nem volt szexuális kapcsolatom. Ez idő alatt lett egy új párkapcsolatom, amely három hónapja tert lassan. Minden téren jól működik, egy kivételel: nincs szex. Van egy kis "játszadozás" de úgy vettem észre, hogy páromnak ez elég (kielégítő) és nem kölcsönös alapon megy. Amikor utalok a szexre, jön a kifogás, hogy még várni akar és akkor szeretné ha 110% biztos a dolgában. Jó ez szép, nagyszerü dolog. Azonban én megveszek lassan. Számomra nagyo fontos a szex, régi barátnőmmel is amikor együtt voltunk folyton ment az erotika. Nem tudok magammal mit tenni lassan. Hiányzik egy "olyan" női érintés, egy vad szenvedélyes szex. Lassan ennek a hiánya kihatással van az életem más területére is.
2019. márc. 10. 12:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ne menj prostihoz, mert undorító dolog, és ki tudja mit kapsz el még óvszerrel is.

Viszont az ilyen önző partnert sajnos el kell hagyni. Szerintem tegyél még egy kísérletet, mondd, hogy te ennyit tudtál várni, és lelépsz, ha nincs haladás. Ha nem érti meg, azonnal ott kell hagyni.

Valami nincs rendben nála, én is voltam szűz, de egy hónapnál tovább nem várattam a barátomat. Egyesek álomvilágban élnek, nem kell hozzá asszisztálni.

2019. márc. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
62%

Lollypop: én forgatom ki ?


Te beszélsz szakításról, de definiáld már nekem hogy neked mit jelent a parkapcsolat.


A lanynak a párkapcsolat a szexet nem tartalmazza, ez alapján a megcsalás is kérdéses. A fiatalember szerint a párkapcsolat része a szex. Ha nincs szex, akkor az párkapcsolat ?


Kb úgy mondom ha elutazol külföldre akkor bepakolsz majd felszallsz a vonatra. Ha ebből a vonatra való felszállást kihagyod akkor milyen utazásról beszélünk ?


Megcsalás akkor ha alakul a kapcsolat és elmegy csajozni, vagy ha van kapcsolat úgy kompletten.

Az, ha akarna kapcsolatot de cserébe csak beszélgetést kap az nem párkapcsolat.

2019. márc. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2020. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!