Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntenél? A szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntenél? A szerelmed találkozott egy nővel, akivel cseteltek egy pár hétig.

Figyelt kérdés
Esküdik rá, hogy nem volt semmi, mert már akkor megbánta, hogy odament, mikor leállította a kocsit. A csaj élőben ellenszenves volt neki. Amúgy azonnal lebukott. Sírt, mindent ígért, könyörgött, hogy nem akar elveszíteni. Nem rúgtam ki, mert szeretem. Eltelt azóta fél év, de nem tudom túltenni magam ezen a dolgon. Megőrülök a gondolattól is, hogy újra felveszik a kapcsolatot. Folyamatosan nézem, hogy melyikük mennyire aktív a csevegőn. Még mindig szeretem, de ebbe beleőrülök. Kilépjek a kapcsolatból, ami amúgy távkapcsolat?
2019. márc. 14. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most ez komoly? Tiszteld magad annyira h nem maradsz egy ilyen kapcsolatban. Ha meg maradsz akkor megérdemled.
2019. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Már bocs, de millió meg egy csevegő van. Ha meg akar csalni, letölt egy másikat, és azon cseveg eztán vele, sosem tudod meg. Amikor meg találkoztok, leszedi a telóról. Fél perc sincs az egész. Vagy vesz egy másik telefonkártyát, mint annyi más hűtlen férj. Egy kapcsolat bizalmi dolog, hisz aki félre akar lépni, az a legszigorúbb ellenőrzést is ki tudja játszani.
2019. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!