Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sajnos a házasságom megromlott és nem tudok még kilépni belőle. A férjemmel már a szex sem működik közöttünk (legalábbis részemről mert Ő mindig élvezi de Ő engem már nem hoz lázba)

Van egy 4 éves kislányunk.

A múltkor belekeveredtem egy egyéjszakás kalandba és nagyon jól esett végre megkapni azt amit tőle már nem szoktam.

Most egy férfi ismerősöm is elkezdte csapni nekem a szelet és kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Szexuális vágyaink is igen egyezőek és nagyon megértjük egymást.

A férjemet elhagyni egyenlőre nem tudom és nem is akarom mert amugy viszonylag jónak mondható a kapcsolatunk csak nagyon hiányzik a jó szex. Viszont ha vele erről beszélek csak megsértődik de nem tesz ellenne semmit pedig évek óta fentáll ez a probléma.


Ti mit tennétek a helyemben?


24/N 29/F



2019. márc. 16. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem házasodnék és vállalnék gyerket 20 évesen, mikor még én is gyerek vagyok.


Ez persze neked nem segítség, de én ezt tenném és ezt is tettem.

2019. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Éld ki a vágyaidat, de diszkréten. Aztán úgyis ráunsz a szeretődre, akkor szépen lenyugszol, és jól meglesztek a férjeddel. Vagy rájössz, hogy a szerető mindenben jobb, és akkor el tudod hagyni a férjed.
2019. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. - Valóban nem volt segítség!


2. - Köszönöm a tanácsot. Talán változna a helyzet ha megkapnám azt amire vágyom.

2019. márc. 16. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Talán változna a helyzet,ha hagynád,hogy a férjed megadja,amire vágysz,és talán Te is megpróbálhatnád megadni Neki,amire vágyik.Amikor a másikat elkezded "vádolni" valamivel,akkor az visszafordítható Rád is.Nem jó vele a szex,vagyis nem jó veled a szex.És nem azért mert ő változott,hanem mert neked van kedved kalandozni.Dehát ez elvileg nem csoda,ha 20 évesen gyereket szülsz.Vagy igen,de ez alaptermészet függő.

Szóval gondolkozz el magadon,aztán válj el.Jobb még most,egyszer ùgyis az lesz a vége.

2019. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Remélem ez egy kamu kérdés. Hihetetlen hogy ilyen emberek vannak mint te. Különleges helyed lesz a pokolba.
2019. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Én ismerek hasonló nőket. Az a fajta, aki melóban mással enyeleg, aztán hazamegy a férjéhez, meg a gyerekeihez.Persze egy kávé mellett naponta elmeséli, neki milyen rossz a házassága. Nem azon jár az esze, mit főzzön, hanem hogy kivel dugjon, hova menjen bulizni. Negyven felett is, hozzáteszem. Erre nincs mit mondani.
2019. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát labanc semmiképpen nem lennék.

32/f

2019. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!