Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon lehetne közöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehetne közöttünk valami a jelenlegi barátom egyik haverjával? (Lent)

Figyelt kérdés

Összejöttem az agresszív exemmel mert azt hittem szeretem újra. Nagyon próbálkozott hogy visszakapjon engem, végül úgy érzem rossz döntést hoztam és belekevertem magam nagyon a dolgokba. Fél évet voltunk együtt, 4 hónap szünet volt. még nem szedtem össze a bátorságom ahhoz hogy szakítsak vele..

Viszont nagyon bejön egy másik srác nekem,akiről kiderült hogy a haverja a barátomnak. Párszor írtunk már,flörtöltünk de élőben nem beszélgettünk még,pont azért mert kiderült,hogy ő a jelenlegi barátom haverja.

Ti kikezdenézek fiúk egy olyan csajjal akinek az exe a ti haverotok? Haver alatt azt értem hogy bulikba elvannak, hülyülnek,isznak együtt, nem mondanám őket barátoknak.


2019. márc. 19. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti, hogy majd mindkettőtöknek neki fog menni.
2019. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam. Amint megtudta hogy nekem van fiú az életembe amíg nem voltunk együtt,máris rászállt a srácra és fenyegette
2019. márc. 19. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, és soha de soha többet ne is nézz felé. Tiltsd le facebookon, a telószámát, mindent. Aztán kezdj el gyógyulni, mert egy ilyen kapcsolat után jó sok ideig kell, hidd el nekem, tapasztalat. Ha elég idő eltelt, és már nem félsz egy új kapcsolattól/férfitól addigra már senkit nem fog érdekelni, hogy a srác exed haverja, lehet addigra már nem is lesz az, mert kiismeri.
2019. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!