Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megint az a ribi lehet a képben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint az a ribi lehet a képben?

Figyelt kérdés

A férjemnek volt egy lány barátja, tavaly rengeteget veszekedtünk azon, hogy ne vigye étterembe, meg aquaparkba, meg ne menjen a lánnyal több napra külföldre. Ha meg menni akar, tessék beadni a válókeresetet, és szabad az út, ott az ajtó, már holnap indulhatnak.

Ekkor mondta, hogy csak haverok, neki nem tetszik a lány, meg nem is volt köztük semmi, 10 éve ismeri.

Ezt elhiszem, tényleg nem túl szép, nem éppen nőies nő.

Viszont neki tetszik a férjem, vagyis, pontosabban a pénze és a lakásunk.

Sokáig nem beszéltek, mondta, a napokban írt neki a lány, hogy menjenek együtt nyaralni külföldre pár napra, de mondta neki a párom, hogy nem megy vele sehová.

Azt hittem, ezt lezártuk.

Erre ma a párom mondta, hogy azért nem válszolt az üzeneteimre, mert nagyon elfoglalt munkában. Erre látom, hogy a másik közösségi oldalon, ahol ribikével szokott beszélgetni, állandóan online van, nyilván oda válszolgat.


Mi a jó fenét csináljak még vele?


Mielőtt jönnének a poénok, hogy le leszek cserélve fiatalabbra:

A férjem 32 éves, a lány 30 én meg 25.

A lányon meg csak az nem ment át, aki nem akart, elég büszke az egyéjszakásaira meg azokra a bulikra, ahonnan azt sem tudja, hogy került haza, mert a felénél képszakadás.

A párom nem iszik és nem bulizós, nem azért, mert én nem hagynám, hanem mert sose szerette, előttem se.


2019. márc. 21. 09:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a ribi képben van. Te nagyon nem vagy képben. Ne csinálj semmit, úgy mint eddig.
2019. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 anonim ***** válasza:
87%

Ès mikor lettek ilyen nagy barátok? Csak mert ha már 10 ève ismeri, akkor már korábban is hallanod kellett volna róla.

Amúgy meg nem vennèk rá mèrget, hogy nem volt köztük semmi. Mindegy hogy nèz ki, a fèrjed valamièrt beszèl vele, a fèrfiak csak úgy nem szoktak haverkodni, ètrerembe járni, meg nyaralni ellenkező neművel, pláne, ha mèg házasok is.

2019. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 A kérdező kommentje:

Milyen semmit?

Amikor először megmondtam neki, válunk és beköltöztetheti, nem lett semmi végül. Nem vagyok sem naiv, sem hülye.

2019. márc. 21. 09:45
 4/107 anonim ***** válasza:
89%

De mègis el akart menni vele, meg újra beszèlnek....ááá nem vagy naív.

Azèrt ha csak a zsarolás miatt nem ment a csajjal sehova, már règ rossz.

2019. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak?


Adjam be a válást, vigyem el a cuccaim, és tegyem elé a papírokat, "Tessék szívem, te akartad"?

2019. márc. 21. 09:52
 6/107 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted azért viszi ide-oda és fizeti, hogy beszélgessenek? Tényleg elhiszed, hogy több napra elutaztak, és nem dugta rongyosra? "Tavaly" az alig pár hónapja volt. Azóta is tartják a kapcsolatot. Annak ellenére, hogy te azt akarod, hogy ne is beszéljen veled.

Csupán annyi változott, hogy a férjed már tudja, hogy veled ezt meg lehet csinálni, úgyse válsz el.

2019. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 A kérdező kommentje:

Nem fizetett neki semmit, és nem mentek külföldre, csak hívta, a párom megmondta, nem szeretne menni.


Nem akartam rögtön válni, mivel 6 éve együtt vagyunk, és annak a híve vagyok, hogy ha valami baj van, azt üljünk le és beszéljük meg, én se jártam soha félre, fel sem merült.


De tudom, mindig az áldozatot kell hibáztatni, és mindig a csúnya gonosz feleség a rossz, és a ribi a szent.

2019. márc. 21. 09:57
 8/107 anonim ***** válasza:
86%

A fèrjdenek vaj van a füle mögött. Vagy te mivel magyaráznád, hogy egyáltalán a szándèk felmerült benne, hogy szórakozni járjon vele kettesben, meg külföldre nyaralni?! Komolyan elhiszed, hogy csak a csaj nyomul rá?

Ès tök mindegy, hogy nem ment vègül, mert balhèztál. EL AKART MENNI. Ez a lènyeg. Házas, vagy párkapcsolatban èlő ember nem tesz ilyet, meg sem fordul a fejèben. Aztán meg hogy titokban mit csinált vele, ki tudja...

2019. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 A kérdező kommentje:

Rendben, jól van, akkor félrement, és vele akar lenni.

Elválunk, aztán mindenki megy a dolgára.


Tessék, most jobban alszol?

2019. márc. 21. 10:04
 10/107 anonim ***** válasza:
84%

De azèrt neked veszekednek kellett vele, hogy ne menjen vele nyaralni...

Ès senki se hibáztat ott tèged, csupán közöltük veled, hogy naív vagy.

A ribi meg miben is hibás? Ha a fèrjed leállította volna, már règ nem lenne kèpben...

2019. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!