Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig a szeretőt védik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a szeretőt védik?

Figyelt kérdés

Teli az oldal olyan válaszokkal, hogy a szerető nem hibás, ő független, azzal van, akit akar, a megcsaló fél a hibás, de méginkább az, akit megcsaltak, mert valamivel kiprovokálhatta. De szegény szerető, szegény árva bogár, ő csak szerelmes, és a csúnya csúnya harmadik fél áll a boldogsága útjában.


Én is lehettem volna harmadik annál, aki régen tetszett. Nem mert kilépni, hátha velem nem működne úgy a kapcsolat, és ott marad két szék közül a földön.

Nem mentem bele, megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta összeházasodtak. Boldogok-e, vagy csalja mással, fogalmam sincs, nem is érdekel, sok éve nem hallottam felőle.


Lehettem volna ugyanígy második a volt főnökömnél több fizuért cserébe, inkább felmondtam.

Nem azért, mert öreg vagy ronda, vagy mert ha egyedülálló lett volna, akkor se kéne.

Ha nem lett volna házas, és nem lett volna a főnököm, adtam volna esélyt a dolognak. De nekem ez így nem fér bele.


Miért tartják mégis hülyének, aki nem akarja 3 ember életét tönkretenni, és ártatlan, de nagyon okos lánynak a szeretőt?


2019. márc. 21. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyan azt az oldalt olvassuk ezek szerint.Én pont azt látom,hogy a szeretők ribizve vannak itt,és különböző csöppet sem hízelgő jelzőkkel méltatjâk őket.
2019. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem védi itt senki a szeretőt, én sosem olvastam még ilyet.

A szerető ugyanúgy hibás, hiszen amikor belemegy egy ilyen kapcsolatba tudja,hogy harmadik félként teszi ezt, akár Ő a csábító, akár elcsábítják.A következménnyel is tisztában van, felrúghat egy házasságot, belegázolhat a gyerekek lelkivilágába, mégis vállalja.


Könnyebb helyzetben van egy kicsit, hiszen Neki nem kell a párja felé hazudozni hol tölti az idejét.

2019. márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem te tetted fel ezt a kérdést is?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Miért nem akarod érteni azt amit mindenki mond?

De ide is leírom, hátha megérted.

A férjed megcsal. Pont.

Nem a szerető a hibás, hanem a férjed. Pont.

Ha kiírsz még 10 kérdést akkor is ez lesz. Pont.

2019. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert hiszed ezt, mert nem erted, amit a masik kerdesnel irnak neked az emberek.
2019. márc. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Miért tartanák hülyének azt aki nem megy bele ilyenbe?

Ezt nem értem...


Egyébként ahogy én láttam annak idején az én esetem röviden:


Feleségem megcsalt egy régi ismerősével, eszembe sem jutott a pasit hibáztatni. Egy kétgyerekes anyának kellene annyi eszének lenni, hogy nem kockáztatja egy dugás miatt a gyerekei jövőjét. Neki nem volt ennyi esze. A fickó meg csak kihasználta hogy rámozdult az exem, szinte minden férfi kihasználta volna...

Az a hibás aki kapcsolatban pofátlanul megcsalja a másikat. Mert lehetne gerinces és mondhatná hogy elegem van belőled válni akarok...

2019. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Én szerető vagyok,de nem hiszem,hogy tőnkre tettem a kapcsolatot.Néha volt egy kis lelkiismeretfurdalásom,de hibásnak se tartim nagam.Egy kapcsolatban ketten vannak,ritka az,amikir csak az egyik hibás.
2019. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem etikus, amit csinál, viszont nem ő fogadott neked örök hűséget, hanem a férjed. A te szempontodból ő a hibás, nem a harmadik.
2019. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kell védeni, de én mindig úgy voltam vele, hogy ha én nem, majd más megcsinálja.

Másrészt jól írják, ha ő belemegy, onnantól kezdve nincs miről beszélni.

Én is buktam meg férjes nővel, nem is egyszer, soha nem kerestek meg, a férjek is tudták, hogy az asszony a hibás, aki másnak is szétrakja a lábát.

2019. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy kell védeni a szeretőt, de nem is ő a hibás a megcsalásban, illetve nem csak ő.


Egy megcsalásban elsősorban a megcsaló fél a hibás, aki ahelyett, hogy megpróbálta volna rendbehozni a kapcsolatát, vagy megpróbálta volna korrekten lezárni, a hazudozás, a becsapás, megalázás és megcsalás útjára lépett. A szerető ugyan nem hibás ebben, mert ha nem ő, akkor más megteszi. Viszont ugyanúgy egy gerinctelen féreg, mint a megcsaló fél. Megtalálta a zsák a foltját.


A megcsalásban egyetlen valaki nem hibás: a megcsalt fél. Ő maximum a kapcsolat megromlásában hibás részben vagy egészében. De akkor sem a megcsalás a megoldás erre.

2019. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerető nem voltam, de olyan volt, hogy lefeküdtem olyannal, aki kapcsolatban volt. Azért a kapcsolatért nem én voltam a felelős, hanem az a 2 ember, aki benne van/volt (bár az egyikről azt se tudtam, hogy kapcsolatban van, mert hazudott.)

Nem voltam hibás, én ezzel nem csaltam meg senkit.


Léptem félre én is. A kapcsolatomért az exem és én voltunk felelősek, így itt hibás voltam, ez kétségtelen.


És engem is csaltak meg. Hibás max annyiban voltam, hogy nem ismertem fel időben a helyzetet. (Megromlott kapcsolatról szó nem volt, nem volt minek megromlani, alapból ki sem alakult, csak nem vettem észre. Ahogy átláttam a dolgokat, mire kellek, kiba$ztam a drágát.)

2019. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!