Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne gondoljak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

Imádom a páromat, minden porcikáját, minden nagyon jól működik köztünk. A hétvégén hazajött külföldről az unokatestvére, be is mutatott neki egy családi ebéd alkalmával. Viszont... És itt kezdődik a gond.. Ez a férfi pont a zsánerem. Olyan férfi aki után még én is megfordulok az utcán. Nagyon bejön, eddig csak képeken láttam, akkor is azt gondoltam ,hogy biztosan jó fej, kedves pasi, de amikor megláttam és beszéltem vele....


Azóta elég sokszor eszembe jut, tegnap láttam a városban de csak intettünk egymásnak.


Mit csináljak? Soha nem csalnám meg a párom, de már így is rosszul érzem magam, pedig csak a gondolataim borzolódtak fel...


2019. márc. 21. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, hűséget fogadunk, de nem vakságot. Sokszor elő fog fordulni, hogy valakit megkívánsz, vagy megtetszik a párod mellett. De a te döntésed, hogy engedsz-e a kísértésnek, vagy sem. Az, hogy valaki bejön nem elítélendő.


30n

2019. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!