Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit gondoljak? Ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit gondoljak? Ennyire nem érdeklem?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta hogy nem vett nekem eddig semmit karácsonyra, mert nem tudott dönteni ezért elvisz egy plázába és válasszak én... Azt mondták körülöttem hogy ez gáz. Szerintetek?

2018. dec. 11. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Legalább tuti nem lő mellé ajándék terén.. Szerintem nem gáz, mert legalább te választasz, nem valami szrt vesz.
2018. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz, csak ilyen típus. Nem akar csalódást okozni neked olyannal, aminek nem örülsz.
2018. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem se gáz, sokan egyáltalán nem képesen kreatívnak lenni, ha ajándékozásról van szó. Sokkal szívesebben választom ki a saját ajándékom, minthogy valami olyan szirszart kapjak, amire nincs szükségem, vagy épp valami nyálas, giccses sablonajándékot. Mi utazást vagy élményt szoktunk egymásnak ajándékozni, de legtöbbször megbeszéljük előre, nehogy az legyen, hogy például meglepem egy fesztiváljeggyel, amit már megvett magának.
2018. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

"Azt mondták körülöttem hogy ez gáz."


És neked az számít leginkább, hogy mit mondanak körülötted?

2018. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb pasinak csak nyűg ez a karácsonyi felhajtás. Mondd meg neki, hogy azt kéred ajándékba, hogy vigyen el egyszer étterembe vacsorázni. Adjatok egymásnak élményt, nem kell erőltetni ezt az ajándékozósdit.
2018. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Ne legyèl már ilyen könnyen befolyásolható! Pár ember szerint ez gáz, ès akkor már minden fèlèt bele látsz a dologba, hogy nem èrdekled? Ha nem èrdekelnèd, arra sem vennè a fáradtságot, hogy elvigyék választani.

Egyáltalán nem gáz, ès ne ilyen vèlemènyek alapján èld a párkapcsolatod!

2018. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, ezt milyen módon találja. Meg tudom azért érteni őt, mert nem egyszerű ajándékot találni a párunknak, családunknak, hiába mondják azt sokan, hogy elvégre mi is ismerjük őket, tudnunk kéne minek örülnének..

A barátod valószínűleg biztosra szeretne menni és nem olyan ajándékot adni, amiveé lehet, hogy mellé lőne.

2018. dec. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*tálalja
2018. dec. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Én örülök, ha meglep a párom. Viszont az is igaz, hogy egész évben mondom, hogy mi tetszik nekem. Nem direkt, hogy befolyásoljam, hanem megosztom vele és amit én nem tudok megvenni valamiért, azt általában megkapom Karácsonyra. Nagyon kedves tőle, hogy figyelt rám egész évben.

Én nehezebb helyzetben vagyok, ő a pasi, nem nagyon mondja, hogy ez vagy az tetszik neki. De azért egy évem van rá és szerencsére azért mindig van egy olyan dolog, amit kimond és azt szokta kapni.


Az, hogy a párod ezt mondta, szerintem is gáz. Tudom, hogy ezzel szembemegyek a véleményekkel, de ez a tessék válassz valamit annyira személytelen. Nem örülnék neki.

2018. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akik azt mondták körülötted, hogy ez gáz, azok esküvői ajándékként majd ne pénzt kérjenek, hanem ajándékokat. Aztán amikor a nyolcadik mikrosütőt bontják, ki, próbáljanak majd örülni neki.
2018. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!