Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te ezt elfogadhatónak tartanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te ezt elfogadhatónak tartanád? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, barátommal még nem élünk együtt. Ő nem szeret nagyon hozzánk jönni ezért általában a hétvégén mikor találkozunk akkor náluk alszunk.

Van egy legjobb barátja akit talán még általános óta ismer, csak ő a barátja szinte.

A srácnak fél éve el kellett költöznie az ő szüleitől, ezért barátom befogadta. Fél éve. Azóta (mivel máshol nem lehetett elhelyezni, nappalijuk nincs) ezért barátom szobájában lakik ő is.

Az elején nekem ezzel nem volt semmi problémám, gondoltam egy-két hónapig lesz ott és kész, de már fél éve lakik ott.

Engem nagyon zavar a helyzet mert azóta már nem olyan a kapcsolatunk semmilyen téren...

Mondtam barátomnak hogy zavar és talán ideje lenne máshova költöznie mert 23 éves kereső ember ő is, de azt mondta csak nem fogja kidobni a barátját mert egyedül nem tudna fenntartani egy albérletet.

Úgy érzem erre már rá fog menni a kapcsolat mert nekem annyira kellemetlen hogy egy nem oda illő személlyel kell egy szobában még a szexuális életemet is élni (!!) mert soha nem megy el otthonról, most akkor mi menjünk el?

Lehet most mindenki kis hisztis p*****ak fog tartani, de te pl mit tennél a helyemben? 😕

Az értelmes válaszokat előre megköszönöm!! 🙂



2019. márc. 22. 08:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

Szex van rendesen? Ha igen szerintem nincs beleszólásod kit enged oda.

Vedd rá hogy aludjon nálatok...

2019. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Át kell szoktatni hozzátok, ha nem megy akkor lapát.
2019. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

És úgy szexeltek, hogy ott fekszik a haverja a szobában mellettetek?....

Szerintem elég cinkes helyzet, ennyi erővel pár év múlva a közös lakásotokba költöztetné be évekre a barátait?

Én a helyedben szakítanék.

2019. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Én soha, egyetlen egyszer sem szexeltem volna egy idegennel egy szobába. 18 éves vagy, a férfiak a lábaid előtt hevernek. Erre te házhoz mész és megalázod magadat. Ez nagyon durva.
2019. márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szexeltek, hogy a haver is ott van?

Ha nem, akkor a párodnak nem hiányzik a szex?

2019. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
En nem birnem ugy szexelni, higy ott van mas is. Jo vagy nagyon.
2019. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Ez gusztustalan. Gyakorlatilag fontosabb neki a barátja, de ingyen ürítőlyuknak megtart.
2019. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben 5 hónappal ezelőtt szakítottam volna, és már rég egy normális pasival lennék.
2019. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen megértem a barátodat hogy befogadta a barátját de azért valóban a ló**nak is van vége. A barátja nem dolgozik? Nem keres kézzel lábbal munkát hogy ne legyen eltartva? Illetve ki tartja el? Vagy a pasid már dolgozik? Keressen munkát magának és költözzön össze másokkal olcsóbb mint ha egyedül fizetne albérletet. Legalább is így illene nekem lesülne a pofámról a bőr ha még fél év múlva is ott tengődnék. Ezt mond el a barátodnak meg azt is hogy úgy érzed rá fog menni a kapcsolatotok vagy pedig vegyen erőt magán és menjen át hozzátok. Oda miért nem szeret menni? Csak úgy vagy nincs jóba a szüleiddel? Ha ezek után sem változik semmi én szakítanék.
2019. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Jól értelmezem, hogy Ti most akkor "akcióztok" mikor ez a kéretlen barát is jelen van?
2019. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!