Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért járnak bulizni párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak bulizni párkapcsolatban élők, mikor ezek a helyek a csajozásról/pasizásról szólnak?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen mi másról is szólna? A nők órákig készülnek, felvesznek mindent megmutató ruhákat, a férfiak is a legjobb formájukat hozzák, majd alkoholtól fűtve, egymás személyes terébe behatolva dörgölőznek egymáshoz tánc címszóval. Vannak még az olyan típusú helyek is, ahol nem szokás táncolni, de azért hangos a zene, az emberek vagy állnak, vagy van ülőhelyük és úgy isznak, közben semmi mást nem csinálnak csak a jól kinéző ellenkező neműeket fürkészik, aztán megy a szemezés, esetleg a flört.

Tulajdonképpen az egész arról szól hogy felszedjék egymást, de ha arra nem is vetemednek mert hűségesek, akkor is férfiaknál a kevés ruhába öltözött szexi lányok stírölése a cél, nőknél pedig az elismerő pillantások, bepróbálkozások begyűjtése, ezzel növelve az önbizalmukat.

Számomra mindig vicces volt, mikor párkapcsolatban élők azt mondják hogy azért járnak ilyen helyekre, hogy a barátaikkal legyenek. A barátokkal beszélgetni szokás szerintem, nem egész este alatt 10 mondatot váltani egymás fülébe üvöltve, vagy mutogatva kommunikálni, mert semmit nem hallanak a zenétől. A kettő teljesen üti egymást. Aki a barátaival akar lenni, az beül egy nyugis csendes helyre velük, elmennek kávézni, átmennek egymáshoz kártyázni, horgászni, sportolni mennek és még ezer más lehetőség van. Ha a zene is fontos, meg iszogatni is van kedvük, akkor otthoni összejövetelt, kerti sütögetést rendeznek, vagy elmennek a kedvencük koncertjére. Ezeknek van értelme, egy ilyen öszejövetelen lehet hogy szintén nem beszélget az ember sokat a zene miatt, de ismerősökkel van, akiket kedvel, és nem potenciális férfiként/nőként tekint rájuk hanem barátként. Egy koncertnek is megvan az értelme, az élő zene hangulata, a barátokkal átélve.

Na de ennek, hogy bemegyünk többszáz kiéhezett részeg/drogos idegen közé, miközben megy az elektronikus zene, és mindenki nyomul mindenkire unalmában.... ennek nem tudom mi értelme van egy hűséges, boldog kapcsolatban élő ember számára.


2019. márc. 23. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Na látod kérdező ezt én sem értettem soha. Akkor sem mikor ott voltam, meg akkor sem amikor máshol voltam és gondolkoztam ezen. :D

32/f

2019. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
A második bekezdésben meg is válaszoltad magadnak a kérdést.
2019. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Az ilyen helyekre általában suttyók járnak. Dübörög a teknóóóúúúúúúú meg a gagyi mixek, kis partidrog, sok alkohol, ez a menőűűűűség. Lehetőleg agyonárazott piák amik a boltban harmadannyiba kerülnének (fuck logic), valami gyopár dídzséj, nevetséges névvel pl. "Dízséj Hobo" vagy ilyesmi.


Prosztók szokásait ne elemezd, nem éri meg.

2019. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Koncertekre szoktunk járni a férjemmel. Bármilyen hihetetlen, a zene miatt megyünk. A koncertélmény miatt megyünk. Tisztességesen fel szoktam öltözni. Hosszú szoknya+ fűző. Diszkóban sosem voltam, arról nem tudok nyilatkozni. De gondolom oda táncolni mennek az emberek.
2019. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
46%
Egyedülállóként ritkán járok ilyen zsúfolt heringkonzerv helyekre, évente maximum egyszer-kétszer. Nem is célom, hogy felszedjek valakit, ilyen helyen egy hozzám hasonló introvertált, átlag alatti faszinak eleve képtelenség lenne benőznie, no meg nem is azért járok el a baráti körömmel, hogy minden hétvégén más nőt kúrjak. Ez a férfiattitűd igencsak hátránynak számít a nők körében ma, 2019-ben.
2019. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Azért megyünk, hogy bulizzunk. Nem értem mit ennyire nehéz ezen megérteni. Ha akarunk táncolni egy jót, vagy jön egy DJ akit szeretünk, vagy olyan zenei stílus van ami mindkettőnkhöz közel áll akkor elmegyünk akár kettesben is. Kit érdekel, hogy ki megy oda ismerkedni vagy ki vetett ránk szemet? 2 szóbal elhajtom viszont látásra.

Szórakozni megyünk, inni, kiengedni a gőzt meg táncolni egy jót, ennyi. Mint ahogy egyébként az emberek többsége. Nagyjából minden buliban van egy maximum 10 ember aki nagyon megpróbál ismerkedni. Mondjuk ezzel kb elrontják mindenki más estéjét, mert rajtuk kívül SENKI nem akar ismerkedni. Csak jól szeretné magát érezni a barátaival vagy a párjával anélkül, hogy suttyók zaklatnák őket.

A szingli barátaink se ismerkedni mennek. Úgy kell őket mindig körbe állni, hogy a 4-5 szerencsétlen aki ismerkedni jött a buliba ne akarja már zaklatni őket.

Szóval attól, hogy valakinek van párja mért ne mehetne el bulizni? A szomszédoktól naponta jönne a feljelentés ha otthon akarnánk táncolni, iszogatni meg hangosan zenét hallgatni. Egy bulinak is megvan a maga szórakoztató jellege, semmi jelentősége annak, hogy most van-e az embernek párja vagy nincs. Őszintén sajnálom azokat a pasikat akik még nem jöttek rá, hogy rohadtul senki nem azért megy bulizni, hogy velük ismerkedjen.

2019. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
hát igen mondjuk az már más ha a pároddal együtt mentek el ami szerintem sokkal jobb!
2019. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Tancolni megy sok ember. Ha tancolsz vki,az nem megcsalas.

Vagy akkor nem mesz el a bnod nelkul konditerembe vagy futni vagy kiallitasra,mert ott emberek vannak ? Nem mesz le nelkule a boltba bevasarolni vagy az utcara,mert ott emberek vannak es lehet,h vki meg akar veled ismerkedni ???

2019. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Akkor tisztázzuk a helyzetet: SZÁMODRA ennyiből áll a bulizás, de tőled függetlenül MÁSOKNAK állhat másból is.

Nálam egy átlagos buli olyan, hogy a baráti társasággal beülünk valahova iszogatni, aztán ha épp van kedvünk, akkor elugrunk egy diszkóba. Aki akar, az csajozik, de nem mindenki. Ha párkapcsolatban vagyok, akkor simán jól érzem magam, táncolok és hasonló dolgok. Nem csajozok. Sőt, még amikor egyedülálló vagyok, akkor sem mindig abból áll a dolog, hogy odamegyek minden lányhoz táncolni.

Esetleg ugorj le 1-2 buliba, hogy megnézhesd, hogy hány baráti társaság van, akik csak egymással foglalkoznak.


"A barátokkal beszélgetni szokás szerintem, nem egész este alatt 10 mondatot váltani egymás fülébe üvöltve, vagy mutogatva kommunikálni, mert semmit nem hallanak a zenétől. A kettő teljesen üti egymást. Aki a barátaival akar lenni, az beül egy nyugis csendes helyre velük, elmennek kávézni, átmennek egymáshoz kártyázni, horgászni, sportolni mennek és még ezer más lehetőség van. Ha a zene is fontos, meg iszogatni is van kedvük, akkor otthoni összejövetelt, kerti sütögetést rendeznek, vagy elmennek a kedvencük koncertjére. Ezeknek van értelme, egy ilyen öszejövetelen lehet hogy szintén nem beszélget az ember sokat a zene miatt, de ismerősökkel van, akiket kedvel, és nem potenciális férfiként/nőként tekint rájuk hanem barátként. Egy koncertnek is megvan az értelme, az élő zene hangulata, a barátokkal átélve."


Ez meg SZINTÉN téged mutat csak be, nem mindenki mást. Csak akkor legyek a barátaimmal, ha épp folyamatosan az élet nagy dolgait beszéljük meg? Egy közös buli olyan, mint amikor leülünk xboxozni. Nem beszélgetünk sokat, csak játszunk, röhögünk, szórakozunk. Koncert meg nem mindig van, minden városban. Főleg nem kedvencé...


A helyzet az, hogy szimplán beszűkült a világnézeted és teljesen felesleges bármilyen választ is írnunk, mert eleve elkönyvelted, hogy csak és kizárólag pasizás/csajozás miatt lehet bulizni. Így mégis mi a célod a kérdéssel?

2019. márc. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha menni akarnak szándékosan, akkor tudat alatt azért mennek, mert hátha akad a mostaninál "jobb" a hálóba. Ne foglalkozz velük, milyen kifogásokat gyártanak ezért. Nézd csak meg a válásokat, legalábbis a retardáltabb féléket. Azért válik mert nem boldog, vagy mert megunja, s okolja a másikat. Egyébként büntetném a hazudozást börtönnel. Mindegy, hogy férfi vagy nő, ha ő akar menni "táncolni", akkor vadászni menne. Ennyi. Egyetlen 1 kivétel van, amikor olyan társaságban vagy, ahol 90%-a menne, s te követed őket. De ha ez rendszeres, akkor te is menni akarsz, csak a kifogás... De lehetetlen, hogy mindenki csak ilyen társaságban legyen, akkor nem lenne kivétel. Szóval, igen, igen, jól látod, keresik a "jobbat", mert soha nem jó semmi, épp ezért nincs a választásból adódó felelősség. Bármikor lehet hazudozni, akár 1 házasságot is felrúgni, mert nincs következménye...
2019. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!