Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a titka azoknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a titka azoknak a pasiknak, akik hihetetlen rosszul bánnak a nőkkel, de mégis vonzódnak hozzájuk?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hihetetlen, már többször láttam ilyet a közvetlen közelemben is.
2019. márc. 23. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pár évemet felzabálta ez a kapcsolat.Emlékszem a legelső találkozásra.Értelmes,intelligens,visszahúzódó volt,majdhogynem én voltam a dominánsabb,nem is tetszett külsőre.Aztán előadta magát,mindenkit ismert,védve éreztem magam a közelében.Pénze nem volt,de imponált hogy mindenki ismeri,így egy idő után mki tudta h a barátnője vagyok,sok mindent el lehetett intézni.Aztán jöttek a viták,veszekedések,törés-zúzás,pofonok mindkét részről.Nagyon nehezen tudtam ebből kilépni,mert érzelmek voltak,szerintem még mindig vannak,mert néha összetalálkozunk,és marha nehéz ilyen carból kiszakadni,de erőt vettem magamon,így most próbálok egy teljesen normális emberre koncentrálni aki szeretne velem lenni,és komolyan gondolja.

Egyszerűen nem tudom megmagyarázni hogy miért marad valaki ilyen carságban benne.Nem értem magamat se,nem volt benne logika.Talán valami olyasmit képzeltem bele az egészbe,ami sohasem létezett.Talán mindig azt hittem,hogy ő mégse olyan,és minden megváltozik.

2019. márc. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy azért, mert valaki 1-2 alkalommal megbántja a másikat, lehet normális?

Mármint vannak konfliktusok kapcsolatokban. Simán lehet, hogy megbeszélte az a csaj is a dolgot a pasijával. Ennyiből még ne vonj le ilyen következtetést.

2019. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!