Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a pasim gépfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a pasim gépfüggő, illetve ha nem foglalkozik velem?

Figyelt kérdés
A barátommal már régen együtt vagyunk több éve együtt is élünk. Egyre inkább nem foglalkozik velem állandóan gepezik még azért is haragszik ha kérek tőle valami apróságot. ( pl. Locsolja kint meg a kertet stb. Illetve csúnyán beszél velem meg sem simogat puszi ölelés beszélgetés semmi. Az anyukája is rá szólt már én is kértem rengetegszer szépen hogy változtassunk. De azt mondja a férfiak nem szeretnek beszélgetni stb. De nagyon szeretem és azt vallom egy kapcsolatot nem eldobni kell hanem megjavítani. Adjatok kérlek tanácsot ha ismertek ilyen embert vagy voltatok már hasonló szituációban. Előre is köszönöm szépen.
2019. márc. 24. 18:12
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
48%
Szia! Szép tőled hogy te azon ritka nők körébe tartozol akik ki tartanak párjuk mellet és nem csak úgy le lépnek ! De hagy legyek őszinte! Ahogy írásodból ki vettem! Párod NEM gép függő mert ha nincs gép közelben egyszerűen nem tudna nyugodt lenni egy helyben megmaradni és normálisnak lenni !! Nem nagyon akar már dolgozni téged meg elhanyagol tedd a kezed a szívedre és kérdezd meg magadtól hogy mi lesz ennek a vége !! Te fogod el tartani saját gyereked mellet még az apja is gyerek lesz ? meg ér ennyit neked ?? tudom illedelmetlenség meg kérdezni egy nőtől és emiatt előre is bocsánatot kérek de hány éves vagy ?? ha idős ha fiatal hagyd ott és keres egy olyan férfit akinek te leszel mindennél fontosabb!! DE még mielőtt ezt megtennéd légy RAFINÁLT! csinálj egy szép vacsorát ! Majd vacsora közben mond azt neki hogy bejelenteni valód van ! Terhes vagyok! NÉZ MEG HOGYAN FOG RÁ REAGÁLNI !!! Ha dühöngeni fog Azonnal hagy ott mert akkor egész életedben csak szenvedni fogsz mellette!! 29.F
2019. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
100%
Mond meg neki, hogy gyerekesen viselkedik és szakítani akarsz ha ezen a tulajdonságán nem változtat! Nekem szimpatikusnak tűnsz remélem minden jól alakul! 😊
2019. márc. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
71%
Szia. Ismerem a helyzeted. A férjem a kapcsolatunk elején durván gép függő volt. Akkor dolgozott. Aztán megszületett a lányunk és inkább a gép mint a munka. Na akkor elé álltam és kiadtam az útját. Könyörgött, hogy adjak még egy esélyt és megváltozik, dolgozni fog és többet foglalkozik velünk. Kapott egy hónapot, hogy bizonyítson,ami sikerült. Azóta született még 2 csodás gyerekünk és azóta is tartja amit ígért. Nem mondom, hogy nem gépezik, mert minden nap ül előtte, de csak akkor amikor már mindennel végzett. Szóval semmi se reménytelen. Nekem sikerült. Esetleg próbáld meg, hogy szakítasz vele. Ha ez nem hozza meg az eszét hagyd a francba. Akkor nem szeret
2019. márc. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Na nálunk hasonló a helyzet és mégsem.

Dolgozom, jól keresek, van egy közös kislányunk, amikor csak a kedve tartja elmegyünk sétálni vagy bárhová, foglalkozok a lányommal is de haa le merek ülni játszani akkor jön a mindíg ott ülsz a gép elött, nem foglalkozok velük, nem megyünk soha sehová meg hasonlók... ki érti a nőket?... 31 F

2019. márc. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy rosszul van?

Mármint... nem talál munkát pl., haszontalannak érzi magát. Rendben van az önértékelése?

A nagyon gépfüggő emberek valami elől menekülnek jellemzően, egy alternatív, sikerekkel teli világba. Tudom, kocka vagyok én is :D

2019. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
48%

17-es vagyok, nyugodtan porrápontozhatjátok azt a válaszomat, hogy az elhanyagolt nő legyen érdekesebb a párja pótcselekvéseinél, de azért érdekes, hogyha egy nő "nemm vagyokk bbboldo-ggg!" felkiáltással csípőre teszi a kezét és félrelép/vagy fagyos a pasijával, akkor a pasi milyen getczy volt és megérdemli, hiszen nem szabad elkényelmesedni ás ihijj-jahajj a pasinak minden nap újra és újra meg kell küzdeni a párja bizalmáért. De ha egy csaj válik unalmassá, akkor micsoda köcsög a pasi, hogy gépezik.


HÓGYNEPÖRSZŐŐŐŐ.....



(na a retardáltak fekhetnek a piros gombra)

2019. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!