Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet csinalni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinalni, ha egy baratno mar a 10. honap utan az eskuvovel terrorizalja a baratjat?

Figyelt kérdés
“Nem is gondolod igazan ezt a kapcsolatot...” hangzik el a baratno szajabol naponta,, csak mert a fiu meg nem akarja felesegul venni. Lany 24, fiu 30

2019. márc. 25. 08:36
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A jovokep egyezik, csak a fiu korainak tartja 10 honap utan az eskuvot, a lany meg mar honapok ota az eljegyzesert lobbizik. A fiu is csaladcentrikus, szeretne feleseget, gyerekeket, de nem a megismerkedesuk utan 10 honappal, hanem mondjuk 2-3 evet kovetoen. Viszont a lany annyira erosen nyomatja a dolgot, h felo, a srac bele fog menni az eskuvobe, ido elott.
2019. márc. 25. 09:39
 12/24 anonim ***** válasza:

csak a fiu korainak tartja 10 honap utan az eskuvot, a lany meg mar honapok ota az eljegyzesert lobbizik. A fiu is csaladcentrikus, szeretne feleseget, gyerekeket, de nem a megismerkedesuk utan 10 honappal, hanem mondjuk 2-3 evet kovetoen. Viszont a lany annyira erosen nyomatja a dolgot, h felo, a srac bele fog menni az eskuvobe, ido elott


Bocs,de ez nem egyező jövőkép.Ez olyan kb,hogy akkor sok embernek egyezik a jövőképe csak épp az idő nem,és a személy akivel ezeket tervezi.Az az egyező,amikor ugyan azt akarják,ugyan akkor.Ha a fiù,(bár 30 évesen inkább férfi),de belemegy ebbe,akkor megérdemli.Így járt.

2019. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ez nem a ti dolgotok alapvetően. A barátodnak annyit tudsz segíteni, hogy elbeszélgetsz vele! Nyomásra nincs értelme házasodni, ha ezt a lány nem érti meg akkor nincs keresniavlójuk egymás mellett. Utána meg majd jön a "te nem is gondolod komolyan a kapcsolatot, mert még nincs gyerek"... Vagy kertes ház, autó, külföldi nyaralás, stbstb.

Persze, ha mindennek ellenére a barátod beleugrik ebbe, akkor ezt a saját kárán kell megtanulnia.

2019. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
58%

Azért mondjuk 30 évesen nem tudom, mire várjon a "fiú". Addigra azért a legtöbben már nem szoktak évekig pötsölni, ha tudja, akkor tudja, elveszi a nőt 10 hónap után is, ha arról van szó. Együtt élnek már? Mi változna 3 év múlva a jelenhez képest? Nem azért, hogy sürgetni kellene vagy sem, de emberek ugyanúgy szétmennek 20 év házasság után is, mikor már bőven ismerik egymást, mint a rossz pénzt, függetlenül attól, hogy mennyi ideje ismerték egymást az esküvő előtt.


Egyébként ez a barátod és a párja döntésének kell lennie, nem tudhatod, hogy amiket te hallasz/látsz, azok milyen kontextusban vannak. Az is lehet, hogy barátságos jellegű ugratásról van szó, vagy csak a lány beszélni szeretne arról, mik a konkrét tervei a "fiúnak", mert amikor én voltam 24 éves, én is csak ezt a "majd egyszer szeretnék valamikor megnősülni és gyereket, ja" jellegű válaszokat kaptam, és azért 24 évesen egy nőnek már mondhatni nincs olyan rettenetesen sok ideje stabil kapcsolatot kialakítani, és szülni hogy mondjuk ne legyen túl öreg anyuka.

2019. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Ott kell hagyni a francba az ilyen nőt!
2019. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a fiú is házasságpárti, és a lány másban nem ilyen látszatember, akkor meggyűrűzi, aztán egy év múlva ki lehet tűzni az esküvő időpontját, egy év a szervezés és akkor már nem is annyira friss kapcsolatban lépdelnek majd az oltár elé.

Ha meg nem jön be, majd elválnak és lesz még egy papír arról a kapcsolatról, ők meg nyomnak egy újratervezést.

2019. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

Kedves kérdező, ezek szerint nem vagy érett 30 évesen a házasságra. Legjobb lesz, ha szakítotok a lánnyal, mert neki egyszerűen mások a céljai, mint neked.


Ő családot akar alapítani, te meg szórakozni akarsz. Ez nem gond, érthető, csak ne pazaroljátok egymás idejét.


10 hónap is sok volt ebből a kapcsolatból.

2019. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%

bocsi, most látom, h barátodról van szó, nem rólad.

Hát igen, lehet, hogy a távlati tervek egyeznek, de az idő nem egyezik.


ugyanaz érvényes: megértem a lányt, hogy 24 éves korában el akarja rendezni a jövőjét, egyáltalán nincsen olyan nagyon sok ideje szülni és gyereket nevelni.

2019. márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
56%
Pasi lennék, egyik fülemen be, a másikon ki...az ilyen mondatok. Majd megunja. Ha nem, akkor magától lepattan.
2019. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ez az ő dolguk. Ha a haverod azért megy bele a hàzassàgba mert cseszteti a nője akkor hülye és majd tanul a sajàt kàràn.

Engem 1,5 hónap ismerettség - 1 hónap együttjàràs utàn kért meg a férjem. Sose nyaggattam. Volt egy beszélgetésünk még az elején amit ő kezdeményezett, hogy ki milyen kapcsolatra vàgyik, mindketten komolyban gondolkodtunk és hàzassàgban. Nem szàmítottam rà hogy megkér, inkàbb olyan fél- 1 év utàn, de előbb megtette mert azt érezte amit én . Az összetartozàst:). És azt se érezte hogy vàrnia kellene, mert nem voltak kétségei. 9 éve vagyunk együtt és semmit se csinàlnànk màsképp!

A haverodnàl nem ez a helyzet, ők egymàssal nincsenek azonos szinten érzelmileg, de neki kell ezt lerendezni a csajàval. Külső embereknek ehhez semmi köze.

2019. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!