Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szöktessem be a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szöktessem be a szeretőm a szüleim házába?

Figyelt kérdés
Én már ott aludtam nála 3x, de hazaköltözött a nővére és vele van ketten a felső szinten, így már oda se tudunk menni. Most ő akarna idejönni hozzám, de a szeleimnek nem mondhatom azt,hogy idejön valaki mert nekem van párom. Ha be is tudna szökni, szerintetek nem veszik eszre delutan/este, hogy valaki itt van? Be szoktak nyitni a szobámba minden szó nélkül, azért is tartok tőle. Kulcs meg nincs.
2019. márc. 25. 13:41
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Mert nagyon unatkozik.
2019. márc. 25. 15:35
 32/43 anonim ***** válasza:
89%

"Akkor ő miért van velem, ha ő is megcsalt? De gondolom egy férfinak el lehet nézni. Auert vagyok vele mert jó együtt. Sok közös program, jól megvagyunk."


Mégis honnan a fenéből tudjam, hogy miért van veled? Valószínű Ő is ugyanolyan idióta és szellemileg visszamaradott kapcsolatfüggő, mint amilyen te vagy. Mit tudom én, hogy miért van veled, kérdezd meg. Én azt kérdeztem, hogy te miért vagy vele, ha nem szereted? Férfinak sem lehet elnézni, teljesen mindegy ki csinálja. Hagyjál már a hülyeségeiddel, hogy azért vagy vele, mert jó vele. Ha jó lenne vele, nem ülnél rá más farkára. Inkább ne írj semmit, ha képtelen vagy őszinte választ adni. Még saját magadat sem ismered, nem is vagy vele tisztában, hogy mit miért csinálsz.

2019. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
91%
Istenem ha nem büntetnék az ilyen emberek elásását szerintem már te is föld alatt lennél. Gyűlölöm az ilyen embereket mint amilyen te vagy kérdező. Tiszteled a párod mi? Hagyjuk már tudod is te mi a tisztelet. Egybként meg nem nézem el a pasiknak sem a félre lépést mint ahogy a nőknek sem.
2019. márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
Én akkor is szeretem, ha te képtelen vagy felfogni.
2019. márc. 25. 15:40
 35/43 anonim ***** válasza:
90%

Dehogy szereted!

Te össze kevered a szezont a fazonnal!

Te saját magadat szereted, mert ha szeretnéd nem tennél ilyet!

Mélyen elítélem a megcsalást, gyáva fé reg vagy eléállni és elengedni, hogy boldog legyen!

Remélem téged is 100 megcsal pont ugyan így, vagy még jóval rondábban!

42ff

2019. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
89%

"Én akkor is szeretem, ha te képtelen vagy felfogni."


Te nem vagy képes felfogni, hogy nem szereted. Nálad totál igaz, hogy nem a szavak számítanak, hanem a tettek. És mivel a tetteid azt mutatják, hogy nem tiszteled, nem szereted, így egyértelmű a helyzet. Magadat is becsapod, olyan vagy mint egy 14 éves gyerek, saját magadnak is hazudsz, hogy könnyebb legyen. Szóval még mindig várjuk a kérdésre az őszinte választ, hogy miért is vagy vele, ha már nem szereted :D:D

2019. márc. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,hogy kepzeled el a pároddak a jövődet?

Mi lessz veletek 5 év múlva?

Ha együtt maradtok, akkor is ezt fogjàtok csinálni??!

Undorító hogy léteznek ilyen emberek , amilyen TE vagy!

Nincs itt semmi külnösről szó. Nem vagy màr szerelmes a pàrodba,kapcsolar függő vagy. Azért se hagyod el,mert két szék közé fogsz esni. Ezt te is tudod!

Mert hogy a kis szeretődnek is csak arra kellesz.

Akkor fogod ezt abba hagyni amikor majd szerelmes leszel igazán valakibe.

Bár kétlem hogy más kapcsolatodba nem fogod ezt művelni.

EQ nagyon a béka segge alatt van neked.

Ha màr te nem dobod ki a pàrod, kívànom teljes szívemből neked hogy a pàrod a legundorítóbb módón szakítson veled!!! 😙

2019. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagy és 5 éve együtt vagytok?

Csoda az lenne ha működne,15 évesen párt választani,,,mondjuk az indiánoknál van ilyen. . .

2019. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Ragaszkodsz hozzá, nem szereted.

Szakítsatok

2019. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező most kifiléznek😂😂 annyira látszik hogy kamu...a sok ember meg felhúzza magát😂😂
2019. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!