Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha minden nap ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha minden nap ezzel a lánnyal beszélget?

Figyelt kérdés
A párom megismert egy 17 éves lányt, aki a munkatársának a lánya. Azóta minden nap vele beszélget, az elején próbálta letagadni, de gépen facebookozott én meg mentem be a szobába és akkor láttam. Azóta már kb.nem is érdekli, ha észreveszem, sőt már egy nem épp bizalomgerjesztő becenevet is beállított neki. Az is feltűnt, hogy kb.1 hete folyamatosan mindenért belémköt, mindenért én vagyok a hibás. Mi 22 évesek vagyunk.
2019. márc. 25. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
már nem a párod
2019. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem túl normális.

Biztos volt már olyan a világban hogy egy 22 éves dolgozó felnőtt férfi, és egy 17 éves diáklány hirtelen minden előzmény nélkül legjobb barátok lettek anélkül hogy mármelyikük többet akart volna,de azért én a helyedben nem erre alapoznék.

2019. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek az ilyen típusú barátságokban. Valaki mindig többet akar.
2019. márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. A kedves párod éppen fűzögeti a kis csajt és annak sem éppen közömbös a pasid. Az után hogy nem éppen bizalomgerjesztő becenevet állított be gondolhatod hogy amint lehetőség lesz rá meg fogja d*gni.
2019. márc. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ettől félek,nem ez lenne az első eset, hogy közelebb akarna kerülni egy "barátnőjéhez".
2019. márc. 25. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
És te még azután is vele vagy? Mondjuk kíváncsi lennék, ha elmondanád a párod barátjának (a lány apjának), hogy a kedves párod dugni akarja a lányát, mit szólna hozzá? :)
2019. márc. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Először valahogy meg kellene néznem miről beszélgetnek minden egyes nap.
2019. márc. 25. 16:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.


Egy 22 éves srác beindult egy 17 éves csajra.

2019. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked normális, hogy félre akar dugni, akkor jah...
2019. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kuka...

Ott már kémia van.

2019. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!