Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Meddig mehet így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Meddig mehet így?

Figyelt kérdés
Párom és én már 2.5 éve együtt vagyunk. Ő külföldön dolgozik. Havonta 1 hetet van itthon. Meddig mehet ez így? Gyerek nincs, de már igen csak szeretnénk de így nem is jön össze és nem is egyedül akarom nevelni. Én 24 vagyok ő 34. Akik voltak ilyen helyzetben azok meddig bírták így, mi volt a sorsdöntő ami miatt haza jött? Párom nem igazán akar meg 3-4 évig haza jönni.. Vagy ha esetleg tönkre ment a kapcsolat ez miatt mennyi idő után?
2019. márc. 25. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
5 evig mukodott aztan befejeztem az egyetemet es kikoltoztem hozza, o eleve kulfoldi. Fel ev mulva lesz az eskuvonk. De egy ilyen dologhoz sok turelem es 100% bizalom kell a masik fele
2019. márc. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha szereted és vele akarsz lenni akkor költözz ki hozzá és kezdj vele új életet külföldön amúgy isnjobb minden ha meg csereket akarsz akkor meg pláne ott még a gyereknek is jobb lesz.
2019. márc. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Közös jövőt nem lehet egyedül tervezni, csak KÖZÖSEN. Valamelyikőtöknek engedni kell, vagy ha nem megy a döntés, akkor mindkettőtöknek és menjetek egy harmadik országba. A gyerekkel pedig várjatok, a kicsi érdekében.
2019. márc. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki eddig válaszolt. Azt nem szeretné ha ki mennék dolgozni, és ő kint se akar később élni. Meg igazából van 4 kutyánk is akik nekem úgymond a gyerekeim. Őket nem hagynám el.
2019. márc. 26. 06:00
 5/6 anonim ***** válasza:

A kutyás indokot megértem részedről.

De nekem fura, hogy nem akarja, hogy te a lábad kitegyed oda, holott ő ott van, elvileg a pénz miatt. Neki is jobb lenne, ha te is még többet össze tudnál szedni, jobban haladtok. Miért nem akarja? Ha nem a kutyára hivatkozik, ha nem lenne kutya, vagy a ha a kutyát rá tudod úgy bízni valakire és ha itthon vagytok tudtok a kutyákkal is lenni, akkor úgy mire hivatkozik?

Nekem megfordulna a fejemben, hogy ugyan miért zavarja, hogy ha kimennél és együtt laknátok? Mindennap találkozhatnátok! Ehelyett azt mondja ne menj ki, inkább találkozzatok havonta egy hetet. Semmi értelmét nem látom, ha elvileg szeret és te ki is tudnál jutni.

...Ha csak nincs másik élete ott kint.

Nekem gyanús ez a "nem szeretné"...

2019. márc. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lutaker ***** válasza:
Itt valami sánta. Járj utána mert sosem lehet tudni ilyen távolságban mik történnek....!?
2019. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!