Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Távoli egyetem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Távoli egyetem? Ti mit gondoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan problémám, problémánk akadt, hogy párom (aki velem egyidős 23 éves, 2,5 éves kapcsolatban vagyunk)

nagyon nagyon bizonytalan volt az egyetemi tovább tanulásban.. már minden szóba jött, végül most utolsó pillanatban jelentkezett 6 helyre hogy maximum sorrendet változtat.. eddig az volt a cél, hogy elkezd dolgozni, és levelezősön csinál valamit, és összeköltözünk esetleg...de úgy tűnik, hogy legjobban most a gyógytornász izgatja Szegeden.. 4 éves alapképzés. És itt jött a gond.. én levelezősőn kezdek a bge n szeptembertől munka mellett, ha minden jól megy. Kicsit beleringattam magam már abba, hogy esetleg összeköltözünk.. Eddig minden nap szinte együtt voltunk, közel lakunk egymáshoz. És félek ettől az egésztől, hogy heti egyszer találkozunk, és attól hogy 4 évig semmi előrelépés nem fog történni. Nekem meg picit késő hogy 27 évesen történjen bármi is.. Ez csak az én hülye felfogásom? Igen, lehet kicsit önző vagyok, de sajnos eléggé zavar, és neki is elmondtam ezt.Szeretném támogatni, de ez most így nem megy őszintén..

Ti mit gondoltok erről? Bármi jó tanács? Voltatok már hasonló helyzetben? Köszi hogy elolvastad!



#távkapcsolat #kapcsolati problámák
2019. febr. 18. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még van időtök átbeszélni, változtathat a sorrenden is.

Budapesten minden képzést megtalál, szerintem gyógytornász is van.Miért nem oda jelentkezett?


Én sajnos nem hiszek a távkapcsolatban, de akár működhet is, és 27 évesen még egyáltalán nem késő 9összeköltözni, családot alapítani ha elég erős marad addigra a kapcsolatotok.

2019. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapesten nem vennék fel, max 2. évtől átiratkozna.. köszi a válaszod:)
2019. febr. 18. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én és a párom is Szeged-Pest távot nyomjuk lassan 1 éve, ő Pesten dolgozik, én Szegeden tanulok. Mi szerencsések vagyunk,mert pénteken már nincs órám (szerintem a párodnak sem lenne, ha jól fel tudja venni az óráit), így csütörtök délután/este már együtt vagyunk,felmegyek hozzá. Pénteken napközben dolgozik,de délutántól hétfő hajnalig együtt vagyunk + ő még megteheti, hogy oszkárral hetente egyszer lejön Petről Szegedre munka után és másnap reggel innen megy dolgozni. Így ha jobban belegondolsz,igazából hétfő reggel még tudunk adni egymásnak egy búcsúpuszit, kedd este lejön, szerda reggel még látom, csütörtökön pedig én megyek hozzá. Ez így annyira nem vészes,ehhez még hozzájön a a vizsgaidőszakok a nyári szünet meg az egyéb pirosbetűs ünnepek, persze mi sem örökké így tervezzük,de még másfél évig tutui így lesz. Egyébként az nem játszik,hogy te leköltözöl vele Szegedre(ha ő nappalin lesz), itt dolgozol és csak a sulinapokon mész fel Pestre?

2019. febr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Az is szoba jott de nem tudom mennyire lenne jo otlet. Meg en itt fogok sulizni is igaz csak levelezon..bizonytalan vagyok egy ilyen lekoltozessel kapcsolatban..

Koszonom a valaszod!

Azert kicsit megnyugtattal:)

2019. febr. 18. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!