Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret már a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon megváltozott, igaz meg csak másfél éve vagyunk együtt, de úgy hozta a helyzet, hogy már 2 hónap után együtt laktunk, szóval teljesen olyan mintha mar évek óta együtt lennénk. Minden jó volt, de amióta van egy új legjobb barátnője aki szingli nagyon próbál rá hasonlítani, folyton vele jár el délutánonként, én meg a haverjaimmal is úgy találkozom, hogy viszem magammal, hogy akkor is vele legyek, eddig nagyon ritkán rakott ki magáról képeket most meg szinte már naponta rakja ki magáról a képeket facebookra és intagramra, ami azért zavar mert mások ne csorgassak a nyalukat az én barátnőm re, de ezerszer mondtam már neki és nem érdekli. Azt mondta akkor rák ki képet amikor akar én ne szabályozzam be. Mostanában egyre bunkóbb is, régen egész nap írt ha dolgozni voltam, most leirok egy regényt és néha egy egy szóval válaszol, néha lehet hogy idegesítő vagyok és nem vagyok hibátlan de szerintem én mindent megteszek érte és mindennel jobban szeretem de ugy érzem én már nem erdeklem őt. Azt mondja nem érdekli más de szerintem már csak megszokásból van velem. Ha kérdezem mi a baja mindig csak azt mondja hogy fáradt, de eddig nem volt ilyen az utóbbi pár hétben változott meg ennyire

2019. márc. 26. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
35%

Madarat tolláról. Valószínű hamar integrálódik majd a "szingli"(? én más kifejezést használnék) világba ahol a fészbúk-lájkok száma a legfontosabb, meg persze a bulika és a "én vagyok a király" hozzáállás. Hasonló kaliberű srácokkal fog összejönni, a kirakatvilág kirakatemberi lesznek.


És mielőtt jönne a szokásos "de há mindenki ilyen akar lenni ám csak a lúzereknek nem megy", kijelentem, hogy sokan nem szeretnének ebbe a világba tartozni, szerencsére sok ilyen kivételt ismerek.

2019. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják,akkor van egyensùly,ha visszadod azt amit kapsz.Nem értek teljesen egyet,de most lényegében ahhoz,hogy észrevegye magát pont azt kell adnod neki,amit ő neked.Ha már a beszéljük meg labda kipukkant.Talán akkor rájön,hogy hiânyzol neki,és nem tesz semmit a kapcsolatért.Vagy majd évekkel később,mikor ez az ùj barátnőnek gondolt valaki összefekszik a pasijával,ő meg a padlón lesz.
2019. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

>én meg a haverjaimmal is úgy találkozom, hogy viszem magammal, hogy akkor is vele legyek


Ha a te haverjaid, minek cipeled magaddal? A kapcsolat nem azt jelenti, hogy össze vagytok nőve. Az, hogy ő eljár egyedül, önmagában egyáltalán nem baj, sőt, kifejezetten egészséges dolog.


>naponta rakja ki magáról a képeket facebookra és intagramra, ami azért zavar mert mások ne csorgassak a nyalukat az én barátnőm re


Ez nem így működik. Attól még, hogy te ilyen szinten önbizalomhiányos és bizalmatlan vagy, a barátnőd még nem a tulajdonod, és nem szabhatod meg neki, hogy mit rak ki hova. A kisajátítással csak elidegeníted magadtól, jó esetben.


>Ha kérdezem mi a baja mindig csak azt mondja hogy fáradt, de eddig nem volt ilyen az utóbbi pár hétben változott meg ennyire


Ne fogadd el ezt a választ. Érd el, hogy beszéljetek. Nem az a kérdés, hogy érdekli-e más, lehet, hogy számodra meglepő, de a kapcsolat nem csak annyiból áll, hogy ha a barátnőnkben nem éppen más farka van, akkor minden rendben. Mi a helyzet a kettőtök viszonyával úgy általánosságban? Mik azok a problémák, amik elkezdtek eltávolítani titeket egymástól? Hogy lehetne helyrehzoni a dolgokat? Az első és legfontosabb lépés, hogy ő is elfogadja, hogy ezzel foglalkozni kell. Ha egyáltalán nem érdekli, akkor akár hagyhatjátok is az egészet.

2019. márc. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom hogy csak megszokásból van veled.
2019. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!