Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nagyon elrontottam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon elrontottam, vagy csak én fújom fel a dolgot?! .

Figyelt kérdés

Van egy fiú(xx), akit egy barátom(yy)(fiú) által ismertem meg (: ..Vagyis hát olyan legjobb haver félék. Na mindegy ez lényegtelen..

És az yy fiúval nagyon jóba vagyunk, már lassan 3 éve (: .. Mindent megtudunk beszélni, meg stb :) Szóval minden rendben van, de minda a ketten, már többet érzünk egymás iránt... De még erről többet nem nagyon beszéltünk...

És a barátja (xx) felvett msnre.. Nagyon aranyos volt, és nekem úgy jött le az egész, hogy szeretne tőlem valamit.. És hát énis kezdtem hozzá közeledni (bár amennyire msnen keresztül lehet :S ) .. És kérdezte, hogy mi az, amire most nagyon vágyom(jelen pillanatban)... És mondtam neki, hogy áá mind1 lényegtelen hülyeség. De végül kihúzta belőlem. És az volt, hogy szeretnék vele találkozni (eddig személyesen csak egyszer találkoztunk) .. És annyit mondott rá, hogy " hát erre most nem tudom mit kellene írnom :) ".. és utána olyan furavoltam, vagyis hát rossz kedvem volt :/ És érezte, és kérdeztette, de mondtam, hogy semmi mind1 :/ ... És utána folyton írogatta, hogy reméli most nem haragudtam meg rá,meg hogy nagyon aranyos lány vagyok meg minden.. De még is mintha, félne, attol, hogy akár legyen köztünk valami... Vagy nemistudom..

Egyébként eddig csak kb 5ször beszéltem vele, de mindíg nagyon rendesvolt, meg el tudtunk hülyülni (: ...

De most mi történt?.. Ő nem szeretne velem találkozni? Vagy csak az miatt nem, mert hogy a haverja többet érez irántam, és nem akar még ő is bele bonyolódni ebbe??..

Ja és lesz majd nemsokára egy buli, és mondta hogy majd ott megbeszéljük stbstb...


De most akkor mivan? :S .. annyirta nemértem .. De most úgy lehangolódtam!.. Nem kelett volna mondanom, hogy jelen pillanatban mire vágyom :( elrontottam , lehet azt hiszi, hogy most telejsen oda vagyok érte ( oké tényleg bejön, meg minden, de nem szerettem volna vele így tudatni stb).. Vagy esetleg mit tudnék tenni, hogy ne hogy azt higyje, hogy belé vagyok esve?? .. Köcsög semmiképpen nem szeretnék vele lenni!


2010. júl. 4. 01:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha úgy is megbeszélitek majd akkor mit problémázol ?:D Amúgy is te fújod fel a dolgot:D

Inkább hallgasd meg ezt:P

http://www.youtube.com/watch?v=dfNLYgXVXFU

2010. júl. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, csak olyan cikinek érzem, hogy ő most gondolom azt gondolja, hogy oda-vissza vagyok érte.. És nem szeretném hogy ezt érezze.(még ha igaz is) ..

Úgy akartam, hogy majd szépen idővel mindent :/

2010. júl. 4. 01:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért ne ?:D Változtatni már úgy sem tudsz rajta, hagyjad hadd udvaroljon neked mert ő úgy gondolja, hogy szabad a pálya. Neked csak annyi a dolgod, hogy élvezd a helyzetet, nem ?
2010. júl. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor tegyek úgy mintha nem is érdekelne, és hogy nézzem meg mit fog lépni?..
2010. júl. 4. 01:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Én simán azt tenném. A munkát a fiúkra kell hagyni.
2010. júl. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
És ha nem akar semmit, csak nekem jött le úgy a dolog?:(
2010. júl. 4. 02:02
 7/17 anonim ***** válasza:

Na akkor most világvége ?:D De ha esetleg nem csinál semmit és tetszik akkor flörtölj vele, ilyen egyszerű.

Amúgy hány éves vagy ?

2010. júl. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

16 leszek (:


Hát világvége nem, de ez most úgy lehangolt estére...

2010. júl. 4. 02:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Kialszod(:
2010. júl. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem az a tipus vagyok.
2010. júl. 4. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!